Державне підприємство Міністерства оборони України "Харківський автомобільно-ремонтний завод", вул. Дербентська, 109, м. Харків, 61045, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Державне підприємство Міністерства оборони України "Харківський автомобільно-ремонтний завод"

Адреса:вул. Дербентська, 109, м. Харків, 61045, Україна
Телефон:+38(057) 340-40-73
Факс:+38(057) 3402358
Вебсайт:http://www.110harz.com.ua


Директор - Павленко Віктор Олексійович

Державне підприємство Міністерства оборони України "Харківський автомобільний ремонтний завод" розташований в центральному районі міста Харкова. На заводі функціонує 27 підрозділів, у яких за різними напрямами працює 500 фахівців і задіяно близько 1200 одиниць обладнання. Основні засоби підприємства постійно оновлюються, встановлюється нове обладнання, у виробничих цехах впроваджуються нові технології ремонту та сучасних методів відновлення техніки, створюються нові робочі місця. Так, лише за два останні роки їх створено понад 200.

Сфера діяльності підприємства досить розгалужена:
- сервіс і перепродажне техобслуговування автомобілів Урал-4320, КамАЗ, ЗіЛ, МАЗ, ГАЗ-66, КрАЗ;
- сервіс легкових автомобілів;
- ремонт двигунів КамАЗ, ЯМЗ-236, ЯМЗ-238, ЗіЛ-130, ЗіЛ-375;
- виробництво спеціалізованої техніки для лісових господарств - лісовозів, трубовозів, сортиментовозів різних модіфікацій; причепів-розпусків для лісовозів, трубовозів, сортиментовозів різних модіфікацій;
- установлення лісовозного обладнання на автомобіль замовника;
- виробництво вахтових автобусів;
- установлення, монтаж автобусів вахтових на шасі замовника;
- виробництво нестандартного обладнання та бетонозмішувачів;
- виробництво м'яких меблів різного призначення (дивани, крісла, офісні меблі), виготовлення корпусних меблів, столярні вироби;
- ремонт меблів;
- виробництво спеціалізованого комплекса для вирощування цукрових буряків за харківською технологією без витрат ручної праці.

Підприємство постійно підвищує виробничий потенціал, розширює сфери своєї діяльності, робить усе можливе, аби завоювати нові ринки збуту продукції. Приоритетним напрямком розвитку підприємства є подальша модернізація і вдосконалення різних видів техніки на базі автомобілю Урал-4320, розширення її номенклатури. Уся техніка заводу сертифікована відповідно до стандартів України та Росії, та відповідає гарантійним зобов'язанням.

На території заводу також відкрито магазин з продажу автозапчастин та іншої продукції власного виробництва, де в продажу великий вибір запчастин до автомобілів Урал, КамАЗ, ЗіЛ, КрАЗ. Крім того, на теріторії заводу працює продуктовий магазин та кафе.

Харківський авторемонтний завод постійно бере участь у спеціалізованих виставках, де його спеціалісти надають кваліфіковані консультації щодо найбільш ефективного використання заводської техніки. В 2000, 2001, 2002 і 2003 роках завод став дипломантом спеціалізованної виставки "Лісдеревмаш". За високу якість автотехніки підприємство неодноразово нагороджувалось дипломами.

Директор Харківського автомобільного ремонтного заводу - Віктор Олексійович Павленко. Народився він 14 травня 1954 р. у м. Петропавловськ, Північний Казахстан. Закінчив Челябінське вище військове автомобільне інженерне училище у 1975 році. Працював на військовому авторемонтному заводі в групі радянських військ у Німеччині, з 1980 року - на 126-му Харківському автомобільному ремонтному заводі (начальником ЕМВ, заступником директора з комерційних питань, головним інженером), з 1999 року Віктор Олексійович Павленко - директор 110-го Харьківського автомобільного ремонтного заводу. Прагнучи принести ще більше користі для свого заводу, з 2000 року навчається в заочній аспірантурі Харьківського національного автодорожнього університету. За сумлінну працю Віктор Олексійович Павленко має низку нагород, у тому числі й міжнародні: "Золотий Меркурій", "Лаври слави", орден "Доблесть і честь" тощо.

Зусилля керівництва підприємства, очолюваного Віктором Олексійовичем Павленко, спрамовані на створення сприятливих умов для праці, відпочинку та оздоровлення працівників заводу та поліпшення їхніх житлових умов. На підприємстві дбають про завтрашній день заводу і країни, тому проводиться велика робота з навчання кадрів, підвищення кваліфікації робітників. Адже маючи висококваліфіковані кадри, можна сміливо дивитися в прийдешній день.

Таким чином, на сьогоднішній день Харківський автомобільний ремонтний завод, працює, набирає сил, нарощує виробництво, завойовує нові ринки збуту продукції, працює над освоєнням нової продукції, втіленням в виробництво нових технологій, нового обладнання.
Код компании: 341