Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" дочірньої компанії "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України", вул. Жовтнева, 9, смт Червоний Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" дочірньої компанії "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз України"

Адреса:вул. Жовтнева, 9, смт Червоний Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250, Україна
Телефон:+38(0572) 50-95-30, (05749) 2-00-21, 5-20-24, 5-43-04
Факс:
Вебсайт:


Директор - Фесенко Юрій Леонідович

Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" - найбільше в Україні підприємство з видобутку газу, газового конденсату та нафти. Провідна роль Шебелинки у розвитку газової промисловості країни зумовлена величезними запасами блакитного палива, високими енергетичними показниками свердловин, вигідним географічним положенням.

Відлік життя родовища почався 3 травня 1950 року, коли із свердловини, пробуреної поблизу с. Шебелинка на Харківщині, вдарив газовий фонтан. Як потім виявилося, було відкрито найбільше родовище в Україні, а на той час - і в Європі.

Сучасний стан розробки нафтогазоконденсатних родовищ в цілому по ГПУ "Шебелинкагазвидобування " дозволяє видобувати понад шість мільярдів кубометрів природного газу на рік, що становить більше 30 відсотків загальнодержавного обсягу видобування.

Сьогодні ГПУ "Шебелинкагазвидобування " - це 36 родовищ газу та нафти, фонд свердловин яких становить 1124 одиниць, розташованих у Харківській, Луганській, Донецькій та Полтавській областях. Загальний видобуток газу з родовищ склав понад 1 трлн куб.м з початку експлуатації.

Сьогодні до складу "Шебелинкагазвидобування" входять:
- Шебелинський, Єфремівський, Хрестищенський і Сєвєродонецький промисли по видобутку газу, газового конденсату та нафти;
- Шебелинський і Красноградський цехи капітального та підземного ремонту свердловин;
- пересувна механізована колона;
- експериментальний цех з виготовлення та ремонту нафтогазового обладнання;
- цех спецавтотранспорту;
- учбово-курсовий комбінат, інші структури основного та допоміжного призначення.

Основні види продукції:
- природний газ;
- газовий конденсат;
- нафта;
- обладнання для нафтогазового комплексу: блок-бокси подачі реагентів, фільтри очистки газу. котли опалення типу АОГВ, вогневі підігрівачі, теплообмінники, ємності гідростатичні та еліптичні, вакуумні дегазатори, бурові вишки та фонтанна арматура.

Основні напрямки діяльності:
- видобуток газу природного, нафти та газового конденсату;
- випуск нафтогазового обладнання;
- поточний та капітальний ремонт свердловин;
- будівельно-монтажні роботи;
- проектні роботи промислових об'єктів та об'єктів соціально-побутової сфери;
- підготовка кваліфікованих спеціалістів з видобутку, транспортування та переробки нафти, газу і газового конденсату, спеціалістів-буровиків.

Код компании: 3356