Відкрите акціонерне товариство "Автрамат", шосе Салтівське, 43, м. Харків, 61830, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Автрамат"

Адреса:шосе Салтівське, 43, м. Харків, 61830, Україна
Телефон:+38(057) 738-00-83, 738-40-51, 738-87-30, 759-05-07, 738
Факс:+38(057) 7590595
Вебсайт:http://www.avtramat.com


Генеральний директор - Головахін Микола Іванович

ВАТ "АВТРАМАТ" - підприємство, основним видом діяльності якого протягом 73-х років є виробництво поршнів. Річний обсяг виробництва - більш 3,0 млн. шт. Продукція підприємства поставляється до усіх країни СНД, а також у деякі країни далекого зарубіжжя.

Освоєно і виготовляються різні конструкції поршнів, включаючи високотехнологічні поршні з нирезистовою вставкою, маслоохолоджуючою порожниною, зовнішніми поверхнями, що мають спеціальні графіто-дисульфіто-молібденові покриття.

ВАТ "АВТРАМАТ" створило власне КБ по розробці конструкцій поршнів. Поряд з висококласними фахівцями, зусиллями яких була сформована власна "конструкторська школа", у нього були залучені кращі випускники Харківського авіаційного та Харківського політехнічного інститутів, перед якими поставлений комплекс задач - оптимізація поршня по масі і міцності за рахунок раціонального розподілу металу; формування профілю бічної поверхні, що забезпечує добру несучу здатність, роботу без заклинювання і заданий розподіл масла в зазорі між юбкою поршня і гільзою; зменшення тертя шляхом застосування спеціальних покриттів та обробки; підвищення зносостійкості канавок під кільця; оптимізація антишумового зміщення пальця, дослідження матеріалів і технологій та ін.

ВАТ "АВТРАМАТ" проводить всебічні дослідження ринку для розуміння свого місця в ньому .

ВАТ "АВТРАМАТ" створило спеціальний цех по виготовленню дослідних зразків і малих серій, лабораторію для проведення натурних іспитів циліндро-поршневої групи у складі двигуна, оснащену усіма засобами, необхідними для оцінки експлуатаційних характеристик поршневої системи.

Одними з останніх розробок заводу є поршні для двигунів Д67 (тепловозний дизель), Steyr М-14, 16 (а/м ГАЗ), ЗМЗ-406. Успішно освоєні поршні до двигунів 11ТА (Алтайдизель), Д245 з оригінальним покриттям юбки. Завод почав серійне виготовлення поршнів для двигуна ЗМЗ-406 (авт. "Газель"). При їх проектуванні були враховані новітні досягнення в області конструювання і виготовлення поршнів.

В даний час ВАТ "АВТРАМАТ" готує до виробництва ряд поршнів власної розробки для двигунів ВАЗ, УАЗ і ЗМЗ, маса яких менше традиційних на 7...20%, а їхня конструкція знижує вимоги до обкатування ДВЗ.

По нашим розрахункам, частка поршнів ВАЗ виробництва ВАТ "АВТРАМАТ" складає 20...25% цього сегмента ринку запчастин СНД, а частка підприємства на ринку СНД серед виробників поршнів для тракторно-комбайнової і вантажної техніки - 10...15%.

Обсяги експорту продукції підприємства в середньому складають 60...65%, а по окремих позиціях досягають 90%.

ВАТ "АВТРАМАТ" поставляло і поставляє поршні власного виробництва на конвеєри Володимирського тракторного заводу (поршень Д-144), Барнаульського заводу "Алтайдизель" (поршень 11ТА), АК "Адвіс", м. Хмельницький (поршень А29), "Серп і молот", м. Харків, "Харківський завод тракторних двигунів" (поршні групи СМД).

Крім зазначених типів поршнів, завод виготовляє і реалізує на вторинному ринку (запчастини) поршні до двигунів СМД, Заволзького моторного заводу (ЗМЗ-406), Волзького автозаводу (до двигунів ВАЗ усіх модифікацій), Ярославського "Автодизеля" (ЯМЗ-236, 238), Камського автозаводу (КАМАЗ-740), ЗіЛ-130 та ін.

На початку 2003 р. у нашого заводу з'явився новий стратегічний партнер - Харківський банк "Мегабанк".

Відкрите акціонерне товариство "Мегабанк" засновано в 1990 році. В даний час це одна з найбільш динамічно розвиваючихся фінансових структур. Згідно договору з Міністерством фінансів Банк визначений як банк-агент по обслуговуванню іноземних кредитних ліній, залучених під гарантії Кабінету Міністрів України. Більш докладна інформація про банк знаходиться на сайті www.megabank.net.

У спільних планах - технічне переоснащення виробництва, вихід на конвеєри ЗМЗ, ММЗ, Тольятті, розширення асортименту продукції, що випускається, поповнення його новими видами поршнів, затребуваних ринком і які завод розробляє як самостійно, так і в співробітництві з моторними заводами Російської Федерації. Планується також проведення заходів, спрямованих на подальше збільшення обсягів продажу заводської продукції, підвищення добробуту працівників заводу.

Традиційно висока якість поршнів виробництва ВАТ "АВТРАМАТ" підтверджується сертифікатом системи якості ІСО-9001, сертифікатами відповідності ДСТ і ТУ України і Російської Федерації.

За результатами всеукраїнського конкурсу на присвоєння продукції і послугам знаку якості, 24 червня 2003 р. рішенням Науково-експертної ради національної іміджевої програми "Лідери ХХІ сторіччя", продукція ВАТ "АВТРАМАТ" відзначена знаком якості "Вища проба".

Присвоєння цього знаку - підтвердження того, що ВАТ "АВТРАМАТ" дійсно є виробником високоякісної продукції. Ця нагорода дозволить закріпити за нашим заводом статус відомого, авторитетного виробника запчастин до двигунів авто- і тракторно-комбайнової техніки.

Суспільний знак якості "Вища проба" заснований діловою громадськістю України з метою підтримки вітчизняної марки, підвищення її престижу, зміцнення позицій даного виробника на ринках збуту. Даний проект підтримується такими міжнародними сертифікаційними компаніями, як TNO, SGS Україна, Бюро Веритас, Російський Морський Регістр судноплавства.
Код компании: 3319