Відкрите акціонерне товариство "Комбінат будіндустрії", вул. Будіндустрії, 7, м. Київ, 01013, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Комбінат будіндустрії"

Адреса:вул. Будіндустрії, 7, м. Київ, 01013, Україна
Телефон:+38(044) 295-46-69, 295-61-61
Факс:
Вебсайт:


Генеральний директор - Савицький Владислав Вікторович

ВАТ "Комбінат будіндустрії" більш ніж 50 років є найбільшим виробником будівельних матеріалів на Україні.

Продукція комбінату:
- покриття для підлоги -лінолеум безосновний типу МП, утеплений - ВКП І-1,8, теплий ВКП І-3,6;
- покрівельні матеріали - руберойд РКП-350 та пергамін П-350;
- теплоізоляційні матеріали - мінераловатні плити, а також деревно-волокнисті плити (ДВП) мя’кі, що добре себе зарекомендували в районах Крайньої Півночі, Далекого Сходу та Середньої Азії. Ця продукція за минулі десятиріччя завоювала собі авторитет не тільки в Україні та Росії, але й в Німеччині, Голландії, Скандинавських та Прибалтійських країнах, у всіх країнах СНД.

Географічне положення комбінату дуже зручне для транспортування вантажів, людей та розміщення реклами. Він розташований на кордоні двох районів Києва - найстарішого, центрального - Печерського та нового - Харківського. Поруч знаходиться найбільша транспортна розв’язка столиці, це пересічення автомагістралей: Київ-Харків, Київ-Дніпропетровьск, Київ-Москва з виходом до Окружної дороги. Комбінат має розгалужену систему залізничнихх під’їздних шляхів, обслуговується спеціалізованим підприємством залізничного транспорту, неподалік - залізнична станція Київ-Московський, зупинка електропоїздів Московського напрямку "Ботанічна" та станція метро "Видубичи".

Лінолеум складається з трьох шарів.Верхній шар дублюється стійкою до зношування прозорою полівінілхлоридною плівкою, яка має друкований малюнок, нанесений з внутрішньої сторони та є стійким до зтирання.Нижній шар лінолеума типу "ВКП" - це нетканий голкопробивний синтетичний матеріал, який служить теплоізолюючою підосновою. При виробництві використовується екологічно безпечний пластифікатор, який відповідає санітарно-гігієничним вимогам Мінздраву України.
Лінолеум перевірений органами охорони здоров’я України та дозволений для покриття підлоги у житлових та громадських приміщеннях, дитячих та медичних закладах, сертифікований, має сертифікат відповідності. Строк служби такого лінолеуму - десятки років.

Руберойд РКП-350 (ГОСТ 10923-83) виробляється шляхом пропитування покрівельного картону нафтобітумом та нанесенням нафтобітума з наповнювачем на обидві сторони з подальшою пилоподібною посипкою. У рулоні 15 кв.м., вага рулону - 26 кг, ширина полотна -1050 мм, вагонна норма поставки - 22500 м.кв.

Пергамін П-350 ( ГОСТ 2697-83). Рулонний матеріал, який отримується пропитуванням покрівельного картону нафтобітумом. Застосовується як підкладочний матеріал у будівництві та промисловості. У рулоні 20 кв.м , вага рулона - 15 кг, ширина 1050 мм. Вагонна норма відвантаження - 44000 кв.м.

Мінераловатні мати виготовляють з тонкого волокна, яке отримується при розплавленні доменного шлаку та базальту. Інших домішок вони не містять, тому вони є екологічно чистими. Ці вироби відносяться до категорії негорючих матеріалів. В них не заводяться гризуни, вони призначені для утеплення пустотілих стін, димових труб, міжповерхових перекриттів, а також для утеплення дахів, саун, балконів, лоджій. Відмінна гибкість матів дозволяє застосовувати їх для теплоізоляції трубопроводів, обладнання та апаратури із складною конфігурацією. Мінераловатні мати відносяться до високоефективних теплоізоляційних матеріалів за всіма фізико-механічнимм показчиками. Технічні характеристики матів: теплопровідність - 0,038 - 0,044 Вт/мК при температурі 25°С. Густина 85-110 кг/м.куб., розміри 2000 х 1000 х 60 мм. Мати виготовляють на обкладочному матеріалі (пергамін, склохолст) або без него шляхом прошивки склониткою.

Деревно-волокнисті плити (ДВП М-12) - відмінний теплозвукоізоляціний матеріал, екологічно чистий та безпечний в експлуатації. ВАТ "Комбінат будіндустрії" єдиний на Україні виробник м’яких ДВП. Це листовий матеріал, що виготовляється вологим формуванням з подальшою просушкою волокон, каоліну (сорт білої глини), незначної кількості парафіну для підвищення водостійкості. Крім утеплення перекриттів, мансард, веранд, балконів, лоджій, гаражів, ДВП використовують для утеплення та обшиття внутрішніх стін в житлових кімнатах, студіях, офісах з подальшою побілкою, фарбуванням або покриттям обоями. Технічні характеристики ДВП: коефицієнт теплопровідності - 0,07 Вт/мК, розміри листа 1800 х 1200 х 12 мм, вагонна норма поставки - 6000 кв.м.

Каучуковий КДП - комбінат виробляє більш ніж 30 років, раніше він називався мастіка КН-3. У всіх урядових, престижних громадських будівлях, Кабінет Міністрів, Верховна Рада, палац "Україна", Мариїнський палац та інших паркет лежить десятиріччями на цьому клеї. У палаці "Україна" пролежав майже 30 років. Клей КДП також використовуютьи для зклеювання металу, бетону, плитки, лінолеуму.
Технічні характеристики клею: витрати під паркет 1800-2000 г/м.кв., лінолеум 300-500 г/м.кв., міцність зклеювання дерево-бетон 0,32 (3,2) МПа (кг/см.кв.).

Труби центрпифуговані залізобетонні безнапорні для канализаційних та водостічних колекторів. З 12-ти виробників таких труб, які працювали у 1990 році зараз працюють тільки 5. Один з них – ВАТ "Комбінат будіндустрії". На протязі останнього десятиріччя в Україні майже у 10 разів скоротилось виробництво цих труб, та відповідно і будівництво та ремонт колекторів, що зносилися. В великих містах на шляхах просідає асфальт та фундаменти будівль, так як з під них уноситься грунт до зношених колекторів. Інженерні комунікації заливаються цим грунтом та перестають функціонувати. Створюється загроза падіння будинків та споруд, загострення санітарно-епідеміологічної та екологічної ситуації. Необхідність розгортання ремонту діючих та будівництва нових колекторів беззаперечна.

Комбінат виробляє труби залізобетонні ТУ 550.2.178-90 діаметром 600-800-1000-1200 та 1400 мм.
Крім того на комбінаті постійно в продажу є бетон та залізобетон.
Код компании: 3083