Дочірнє підприємство ВАТ "Київхліб" "Булочно-кондитерський комбінат", вул.Чорновола, 41, м. Київ, 01135, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Дочірнє підприємство ВАТ "Київхліб" "Булочно-кондитерський комбінат"

Адреса:вул.Чорновола, 41, м. Київ, 01135, Україна
Телефон:+38(044) 236-57-19, 236-59-52, 236-98-34
Факс:
Вебсайт:http://www.bkk.kiev.ua


Директор - Корінь Олена Василівна

Булочно-кондитерський комбінат завжди був і залишається законодавцем нових технологій, нових рецептур, творцем нових видів продукції.

При випуску масових кондитерських виробів вдало поєднуються традиційні, класичні технології та рецептури з новими, сучасними тенденціями. Питанню поліпшення якості продукції колектив комбінату приділяє велику увагу з метою підвищення її конкурентоспроможності в ринкових умовах.

Комбінат виробляє більше 200 видів хлібобулочних, в тому числі здобних, бараночних і дієтичних, а також кондитерських виробів.

Ми пропонуємо тим, хто любить і споживає висококалорійну їжу, тим, хто мусить дотримуватись дієтичного або навіть діабетичного харчування, тим, хто любить свіжий хліб і хто віддає перевагу тостам, а також тим, хто хоче приємно вразити гостей, продукцію щоденного вжитку:
- Торти (білково-горіхові, білкові; повітряно-горіхові; бісквітно-горіхові; листкові; бісквітні; торти тривалого зберігання; традиційні торти порізані на порції; вагові торти; рулети)
- Хлібобулочні та здобні вироби;
- Діабетичні вироби;
- Бараночні вироби;
- Зефір;
- Тістечка;
- Діабетичні кондитерські вироби.

Підприємство постійно представляє свою продукцію для участі у виставках та приймає участь у професійних конкурсах, має ряд нагород та відзнак за високу якість продукції.
Код компании: 3072