Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву "КиївЗНДІЕП", б-р Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву "КиївЗНДІЕП"

Адреса:б-р Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, Україна
Телефон:+38(044) 286-36-72, 295-60-27, 296-36-72, 296-38-36
Факс:
Вебсайт:http://www.zniiep.com.ua


Директор - Шевельов Володимир Борисович

Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву в м.Києві є найбільшим в Україні закладом, який комплексно виконує весь цикл робіт від лабораторних досліджень до випуску проектної документації на сучасному рівні із застосуванням найновітніших досягнень в галузі архітектури, конструювання будинків і архітектурно-будівельної кібернетики.

Багатопрофільність спеціалізації інституту надала змогу проектувати будь-які цивільні будівлі: від котеджу до грандіозного багатофункціонального комплексу, від садиби до великого міста, у найрізноманітніших природно-кліматичних та інженерно-геологічних умовах.

Основними ж напрямками діяльності інституту є:
- типове, індивідуальне та експериментальне проектування житлових та громадських споруд;
- соціологічні та економічні проблеми розвитку житлово-цивільного будівництва;
- архітектура, типологія та інтер'єри житлових та громадських будинків;
- конструкції будинків, методи їх розрахунків, випробувань та захисту;
- автоматизація проектних робіт на основі застосування ЕОМ;
- системи інженерного обладнання будинків.

Ці основні напрямки діяльності доповнюються роботами в галузі архітектурного дизайну, виробництвом декоративних елементів з тканин, металу, кераміки.

КиївЗНДІЕП є провідною організацією по проблемі будівництва в складних інженерно-геологічних умовах (сейсміка, гірничі виробки, лесові грунти, карсти).

В науково-дослідному інженерному центрі інституту провадяться великомасштабні випробування будівельних конструкцій у лабораторіях, що акредитуються в системі УкрСЕПРО як з метою вирішення питань щодо можливості сертифікації продукції, так і розробки пропозицій та технічних вирішень щодо її впровадження.

В галузі удосконалення інженерного обладнання треба відзначити доробки інституту по підвищенню теплової ефективності будинків, автоматизації систем теплопостачання і, особливо, використання сонячної енергії для тепло- та холодопостачання.

В КиївЗНДІЕПі створено Республіканський центр по енергозбереженню. Він координує роботи установ та організацій в сфері енергозберігаючої техніки та технології, виконує експертизу робіт, здійснює обмін досвідом, вивчає та поширює передовий іноземний досвід, організовує співробітництво та надає методичну допомогу.

В КиївЗНДІЕП створено орган з сертифікації будівельної продукції "ЦентрСЕПРОцивільбуд", який здійснює наступні функції:
- розробляє методичні та керівні документи;
- приймає на розгляд заявки на сертифікацію та готує рішення за ними;
- взаємодіє з органами сертифікації систем якості, акредитованими випробувальними лабораторіями, органами Держстандарту України;
- видає сертифікати відповідності, атестати виробництва;
- готує рішення щодо визнання зарубіжних сертифікатів;
- здійснює технічний нагляд за виробництвом та випробуванням сертифікованої продукції;
- провадить експертизу нормативних документів, претензій та рекламацій на сертифіковану продукцію та ін.

КиївЗНДІЕП - єдиний проектний інститут в Україні, в якому розробляється комплексне архітектурно-художнє оформлення інтер'єрів будь-яких громадських будинків: готелів, кінотеатрів, лікарень, поліклінік, банків, офісів та ін. Багаторічний виробничий досвід і бездоганний художній смак виконавців - запорука створення унікальних за призначенням і художнім вирішенням інтер'єрів. Пріоритетні напрямки - архітектурно-художня кераміка і декоративний текстиль. У нас можна замовити керамічні емблеми будь-яких параметрів, сувенірні плакетки, декоративні тарілі, кашпо, вази тощо.

Поряд із масовими типами житлових та громадських будинків, що за проектами КиївЗНДІЕПу складають в Україні 60%, інститутом розроблені унікальні об'єкти: готелі "Київ", "Русь" в Києві, "Градецька" в Чернигові, комплекси ВУЗів у Києві, Львові, Кишиневі, центри побутового обслуговування та ринки з вантовим покриттям, спортивні споруди, шкільні комплекси.

Особливо треба відзначити участь КиївЗНДІЕПу в забудові міст Криму, Середньої Азії та Закавказзя: Ялти, Ташкенту, Махачкали, Баку, міст Вірменії. Проектами враховані національні та природні особливості районів забудови.

Однією з найзначніших робіт інституту є проект міста енергетиків Чорнобильської АЕС.

При інституті провадиться підготовка наукових кадрів найвищої кваліфікації (кандидатів наук) через аспірантуру за фахом:
- "Архітектура будинків та споруд".
- "Системи автоматизації проектування".
- "Теплопостачання, вентиляція, кондиціювання повітря, газопостачання, акустика і освітлювальна техніка".
- "Будівельні матеріали та вироби".
- "Економіка, планування та організація управління будівництвом".

Щорічно КиївЗНДІЕП видає дві збірки наукових праць за темами:
- "Архітектура житлових та громадських будинків".
- "Конструкції житлових та громадських будинків".

КиївЗНДІЕП запрошує до взаємовигідного співробітництва.
Код компании: 3038