Акціонерне товариство відкритого типу "Київський меблевий комбінат", вул. Фрунзе, 82, м. Київ, 04080, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство відкритого типу "Київський меблевий комбінат"

Адреса:вул. Фрунзе, 82, м. Київ, 04080, Україна
Телефон:+38(044) 417-48-53, 417-84-95
Факс:
Вебсайт:http://www.mebkomb.kiev.ua


Голова правління - Бусько Володимир Олександрович

АТВТ "КМК" – найбільший виробник м’яких меблів в Україні, що спеціалізується на виробництві м’яких меблів для дому і офісу та матраців двосторонньої м’якості.

Київський меблевий комбінат починає свою історію з 1914р. як невелике приватне підприємство, що було організоване на базі сірникової фабрики.
На різних етапах свого розвитку підприємство випускало столярні вироби, двері, вікна, фанеру клеєну, стільці, будинки фінського типу та іншу продукцію деревообробного виробництва.

В 1983р. на підприємстві створено дільницю з виробництва м’яких меблів. У 1987р. розпочалось будівництво меблевого цеху і цього ж року на базі комбінату “Буддеталь” і фабрики м’яких меблів створено “Київський меблевий комбінат”, що спеціалізується на виробництві м’яких меблів для населення.

На сьогоднішній день, АТВТ “КМК” під керівництвом генерального директора Володимира Олександровича Бусько, випускає понад 100 найменувань м’яких меблів та інших меблевих виробів, в тому числі набори м’яких меблів, дивани-ліжка, крісла для відпочинку та крісла-ліжка, кутові дивани-ліжка, одно- та двоспальні ліжка, кушетки, тахти, банкетки та ін, а також матраци двосторонньої м’якості різних розмірів, ряд моделей м’яких меблів для офісу та окремі вироби корпусних меблів: столи письмові, шафи дво- та тристулкові, тумбочки та ін.

АТВТ “КМК” розташований у промисловій зоні м. Києва на площі 9,2 га, на якій розміщені всі виробничі цехи, паросилове господарство, ремонтно-механічний цех та адміністративні приміщення.

На комбінаті зосереджено повний технологічний цикл виробництва м’яких меблів, що дозволяє постійно контролювати його хід й забезпечувати випуск високоякісної продукції.

Вся продукція, що випускається підприємством, відповідає функціональним та ергономічним параметрам, гігієнічним та екологічним стандартам. Зразки меблів проходять випробування на міцність, екологічну чистоту, довговічність і мають сертифікати відповідності.

М’які меблі “КМК” мають сучасний дизайн, зручні й надійні у використанні механізми трансформації. Каркаси м’яких меблів виготовляються з натуральної деревини, з мінімальним використанням ДСП і ДВП. М’які елементи меблів виготовлені на основі пружинних блоків власного виробництва, що дозволяє тілу під час сну зберігати правильну статуру й забезпечує повноцінну циркуляцію повітря всередині меблів.

Особливий вид продукції “КМК” – це матраци двосторонньої м’якості. Вони виготовляються стандартних та нестандартних розмірів з різноманітними варіантами настилів та облицювальних матеріалів.
Пружинні блоки та матраци виготовляються на імпортному обладнанні швейцарської фірми “Шпюль”, що гарантує їх високу якість. Завдяки спеціальній конструкції пружинний блок ідеально збалансований, це забезпечує його жорсткість та ортопедичні властивості.

Для формування настилів м’яких елементів застосовуються натуральні бавовняні матеріали: мішковина, бавовняні ватини, ватники та інші екологічно чисті й безпечні матеріали, що мають сертифікат відповідності та гігієнічний сертифікат.

“КМК” постійно працює над створенням та виробництвом нових зразків м’яких меблів, шукає нові форми, конструкції, вдосконалює дизайн та комфортабельність виробів.

На території комбінату постійно діє салон-виставка, де представлені всі моделі меблів, які виготовляються на підприємстві. На вибір покупцям постійно представлено широкий вибір меблевих тканин (гобелени, флоки, велюри, шиніли, вінілісшкіра та ін.). Тут можна купити готову продукцію чи замовити меблі бажаної комплектації та обраній меблевій тканині. Діє гнучка система знижок. Покупцям надається можливість придбання меблів на виплат строком до 6 місяців.

“Київський меблевий комбінат” є постійним учасником і призером щорічних виставок-ярмарок “Меблі України”, що організуються міністерством промислової політики України.
В 2001р. “КМК” став переможцем конкурсу “Перспектива 2001” у номінації “Меблі для відпочинку”.

“КМК” тісно співпрацює зі своїми клієнтами й реалізує продукцію по всіх регіонах України.

АТВТ “Київський меблевий комбінат” запрошує до співпраці інвесторів, партнерів, дилерів, посередників та інших зацікавлених осіб.
Код компании: 2990