Закрите акціонерне товариство "Фанери та плити", вул. Фанерна, 1, м. Київ, 02160, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Фанери та плити"

Адреса:вул. Фанерна, 1, м. Київ, 02160, Україна
Телефон:+38(044) 559-00-95, 559-03-95, 559-12-11, 559-12-18
Факс:
Вебсайт:http://www.fanplit.com.ua


Голова правління - директор - Горбатюк Палладій Миколайович

Закрите акціонерне товариство "Фанплит" - колишній Дарницький фанерний завод - було засновано в 1908 році для виготовлення клеєної фанери. Тоді вона використовувалася як пакувальний матеріал для цукрових та інших виробництв. У радянський період завод мав важливе значення, продовжував виробляти фанеру для авіаційної промисловості та на експорт.
З кожним роком поліпшувалась робота заводу і якість його продукції, збільшувався її випуск. Фанера клеєна є прекрасним матеріалом для меблевої і будівельної промисловості, ремонтних робіт, випуску столярних виробів і тари.

Сьогодні профіль діяльності підприємства:
1. Виробництво деревоволокнистих плит (ДВП) марки ПСТ-40 на базі імпортного устаткування фірми "Бізон". ДВП виготовляється розміром євростандарту 2440х1220 мм, товщиною 2,5; 3,2; 4,0; 5,0; 6,0 мм. За узгодженням із замовником можуть виготовлятися плити інших розмірів, а також проводиться ламінування плит імпортними плівками.

2. Виробництво фанери клееної марки ФК розміром 1525х1525 мм, товщиною від 4 мм до 22 мм, шпону лущеного, гнутоклеєних деталей, товарів народного споживання, виробів дільниці лазерної технології.

На підприємстві побудовано відкритий склад технічної тріски, установлено подрібнювально-сортувальне устаткування. Разом з іншими заходами це дало змогу максимально переробляти відходи і низькосортну сировину на ДВП. Механічний цех забезпечує виробництво запасними частинами до імпортного і вітчизняного устаткування, а також виготовляє деякі нестандартні механізми.

На підприємстві успішно працює дільниця лазерної технології. З деревини, металу і фанери виготовляються високохудожні вироби для архітектурного оздоблення офісів, виробничих та побутових приміщень, меблів, в тому числі герби України та міста Києва.

На світовий ринок ЗАТ "Фанплит" експортує: фанеру клеєну, ДВП, шпон лущений, гнутоклеєні заготівки, оздоблені на лазерній установці. Постійними нашими покупцями є США, Англія, Франція, Іспанія, Польща, Туреччина, Росія та інші країни.
Реалізація плит здійснюється морським шляхом з портів С.-Петербурга, Новоросійська й Одеси, залізницею та автомобільним транспортом зі складу "Фанплит". Для транспортування плити упаковуються в пачки одного розміру за довжиною, шириною і товщиною та ув'язуються металевою стрічкою.
Код компании: 2983