Відкрите акціонерне товариство "Спецмеблі", вул. Новокостянтинівська, 1, м. Київ, 01080, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Спецмеблі"

Адреса:вул. Новокостянтинівська, 1, м. Київ, 01080, Україна
Телефон:+38(044) 536-18-99
Факс:+38(044) 5361897
Вебсайт:


Голова правління - Левицький Віктор Йосипович

Сучасні, високоякісні, елегантні і ергономічні меблі пропонує АТ “Спецмеблі”. Ось вже понад 50 років підприємство АТ "Спецмеблі”, що бере свій початок з артілі “Червоний Лозовик” – єдина спеціалізована фірма на Україні, яка виготовляє меблі для адміністративних приміщень та офісів. Загальне визначення, великий попит на такий вид меблів надихнуло нас на розробку і впровадження широкого асортименту виробів. Ми не задовольняємося постачанням окремих товарів чи реалізацією половинчастих рішень, а намагаємося запропонувати партнерам цілісні, тобто комплексні подходи до розв’язання проблем. Тому Ви знайдете у нас широкий вибір для повного меблювання кабінетів “під ключ”, що відповідає європейським стандартам. Сучасно обладнані виробничі цехи, а також багатий досвід та компетентність наших спеціалістів гарантують ефективність і гнучкість у виробництві меблів та розробці нових зразків. Висока якість наших меблів належить до найважливішої мети менеджменту фірми.

Асортимент виробів підприємства АТ “Спецмеблі” включає в себе різноманітні види кабінетів, до складу яких входять шафи, столи, тумби з ламінованої ДСП (Е1) та в натуральному шпоні дубу, буку або червоного дерева, здатних задовольнити вишуканий смак. Ми маємо широкий вибір розкішних м’яких меблів для відпочинку (дивани, крісла, столи журнальні), зручні і гарні стільці, робочі крісла. Ми виробляємо крісла для глядацьких залів, а наші дверні блоки відповідають новим естетичним вимогам. У нас Ви придбаєте панелі, плінтуси, наличники та багато іншого – всього більше 200 назв меблевих та столярних виробв.

Творчий пошук як в сфері виробництва, так і в сфері дизайну, прекрасні матеріали, неперевершене оздоблення та сучасна фурнітура свідчать про те, що ми є компетентним, надійним постачальником для оптовиків та окремих замовників.

Постійне поліпшення, оновлення та розширення асортименту забезпечує те, що АТ “Спецмеблі” залишатиметься символом високої якості та надійності.

Завітайте до нас і Ви зможете вибрати або замовити меблі різноманітних конструкцій та кольорів з матеріалів найвищої якості. У нас Ви зможете розраховувати на високу культуру обслуговування, гарантію якості, сучасний дизайн та доступні ціни.
Код компании: 2974