Акціонерне товариство закритого типу "Інженерна компанія "Екоматнафтогаз", вул.О.Пироговського, 19, корп. 8, м. Київ, 03110, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство закритого типу "Інженерна компанія "Екоматнафтогаз"

Адреса:вул.О.Пироговського, 19, корп. 8, м. Київ, 03110, Україна
Телефон:+38(044) 275-42-98, 275-94-11
Факс:+38(044) 2753583
Вебсайт:Акціонерне товариство закритого типу "Інженерна компанія "Екоматнафтогаз" (Екологічно чисті матеріали і технології в нафтовій і газовій промисловості) засноване на базі однойменної асоціації, яка веде свою діяльність з 1990року, і засновниками якої є підприємства та організації нафтової та газової промисловості, а також Національною Академією наук України.
Головними напрямками діяльності Компанії є:
- Проектування.
Попереднє та заключне вивчення економічної ефективності; передові методи проектування; технологія виробництва; детальне конструювання та проектування; комп’ютерне конструювання та моделювання; будівельні креслення та технічні вимоги; проектування для різних кліматичних умов.
- Будівництво об’єктів під “ключ”.
Генеральний підряд на будівництво; керівництво будівництвом; монтаж та пуско-налагоджувальні роботи; безпека праці на майданчику та екологічна безпека.
- Поставка.
Mаркетинг та аналіз цін, які пропонуються; закупівля; техніка перевозу та постачання; відвантаження та інспекція; контроль якості матеріалів та обладнання.
- Передача технології.
Єксплуатація об’єктів; навчання на робочому місті; технічна документація; технічна допомога.
- Міжнародна торгівля енергоносіями.
Професійне ядро Компанії представляють висококваліфіковані фахівці, які мають глибоку інженерно-технічну підготовку та багаторічний досвід організації, управління та виконання складних технічних проектів, у тому числі:
- газо і нафтопереробні заводи;
- магістральні газо і нафтопроводи, в т.ч компресорні та насосні станції;
- розвідувальне та експлуатаційне буріння в т.ч. нафтових та газових свердловин, включаючи вертикальне та горизонтальне;
- об’єкти видобутку та підготовки нафти та газу;
- сховища нафти та газу, в т.ч. в гірських виробітках та соляних пластах;
- морські та річні термінали для перевалки та збереження нафти та нафтопроводів;
- теплоелектростанції;
- котельні;
- мости;
- залізничні дороги та автомагістралі.
Охорона енергоресурсів та поліпшення навколишнього середовища – головні турботи сьогоднішньої індустрії по видобутку, транспортуванні та переробці вуглеводів.
Об’єкти та споруди, спроектовані та збудовані нашою Компанією, засновуються на захисті, відновленні, збереженні та раціональному використанні природних ресурсів.
Іншим напрямком діяльності компанії є торгівля сирою нафтою, природним і скрапленим газом та продуктами їх переробки. Компанія має широку мережу постачальників та споживачів зазначених енергоносіїв.
Код компании: 2962