Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком", б-р Шевченка, 18, м. Київ, 01030, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком"

Адреса:б-р Шевченка, 18, м. Київ, 01030, Україна
Телефон:+38(044) 230-90-11, 235-33-38, 226-25-41
Факс:+38(044) 2343957; 2343958
Вебсайт:http://www.ukrtel.net http://www.ukrtelecom.ua


Голова правління - Дзекон Григорій Борисович

Відкрите акціонерне товариство "Укртелеком" - найбільший та найпотужніший національний оператор електрозв’язку в Україні.
Укртелеком було створено наприкінці 1993 року як об’єднання державних підприємств електрозв’язку, а у квітні 1998 року - реорганізовано в єдине державне підприємство електрозв’язку “Укртелеком”. Після завершення корпоратизації 5 січня 2000 року Укртелеком перетворено на відкрите акціонерне товариство.
За обсягом та діапазоном послуг електрозв’язку Укртелеком є безперечним лідером в сфері телекомунікацій України. В його складі функціонують 30 філій, в тому числі - 24 обласних, Київська міська, Севастопольська та Кримська дирекції, Дирекція первинної мережі, Центральна міжміська та міжнародна телефонно-телеграфна станція, Головний навчальний центр.

Укртелеком володіє первинною мережею, магістральними та зоновими лініями зв’язку. Надає всі види основних та найсучасніших телекомунікаційних послуг :
- міжнародний, міжміський та місцевий телефонний зв’язок,
- проводове мовлення,
- радіозв’язок, радіомовлення і телебачення,
- документальний електрозв’язок,
- відеоконференцзв’язок,
- надання в оренду цифрових каналів,
- ISDN,
- Frame Relay,
- доступ до глобальної мережі Інтернет.

Укртелеком активно розвиває телекомунікаційну інфраструктуру нашої держави на основі волоконно-оптичних та цифрових радіорелейних ліній зв’язку.
Розгорнуто якісний цифровий зв’язок між усіма обласними центрами та великими містами України
Міжнародні центри комутації у Києві та Львові з’єднують жителів нашої країни з найвіддаленішими куточками земної кулі.

Укртелеком забезпечує місцевим телефонним зв’язком майже 9 млн. абонентів в містах і селах України.
Активно відбувається модернізація і розвиток місцевих телефонних мереж на базі найсучаснішого телекомунікаційного обладнання, завдяки чому телефонна щільність збільшилась до 19,8 телефонів на 100 жителів України. В Києві цей показник наближається до середньоєвропейського і дорівнює 44,7 телефонів на 100 мешканців столиці.

Впроваджуючи сучасні послуги на базі новітніх технологій, Укртелеком відкриває своїм абонентам нові можливості для бізнесу та спілкування.

Розвиток мережі передачі інформації Укртелекому дозволяє надавати послуги доступу до світової мережі Інтернет кінцевим споживачам та Інтернет-провайдерам практично в усіх регіонах України. Кількість власних вузлів Укртелекому по наданню доступу до мережі Інтернет зросла до 102. Розпочато реалізацію проекту модернізації та створення ще 40 вузлів.
Своїм клієнтам Укртелеком забезпечує понад 80 видів послуг Інтернет.

Стрімко зростає попит на цифрові некомутовані канали зв’язку Укртелекому, які використовуються для будівництва корпоративних мереж та організації постійного підключення до провайдерів Інтернет.

Активно впроваджуються технології Frame Relay та ATM. На сьогоднішній день створено вже 86 вузлів доступу до мережі Frame Relay.
Послуга Frame Relay Укртелекому дає клієнтам можливість побудови корпоративних мереж з гнучкою конфігурацією, одночасної передачі даних, голосової та відеоінформації.

В грудні 1996 року Україна стала 50-ою країною світу, що увійшла в міжнародну інформаційну мережу ISDN.
Укртелеком надає первинний та базовий доступ до мережі ISDN мешканцям столиці та інших міст України.

В 1999 році було створено транспортну цифрову систему розподілу телевізійних і радіомовних програм по волоконно-оптичним лініям зв’язку Укртелекому. Ця система забезпечує високу якість передачі та прийому теле- та радіомовних сигналів на будь-які відстані безпосередньо в цифровій формі, підтримку різних відеостандартів, можливість передачі даних.

Завдяки введенню в дію сучасних цифрових станцій їх абоненти можуть отримувати додаткові послуги - конференц-зв’язок, скорочений набір номера, з’єднання без набору номера, переадресування виклику, захист вихідного зв’язку паролем та багато інших.

В 1999 році розпочалось впровадження єдиної телефонної картки Укртелекому, якою можна користуватись в усіх регіонах України. Вже сьогодні єдина телефонна картка Укртелекому дає можливість телефонувати в будь-який куточок нашої країни й світу.

За участю Укртелекому створено ряд спільних підприємств та інвестиційних компаній, що успішно функціонують на телекомунікаційному ринку України: Утел, Український мобільний зв’язок, Інфоком, Елсаком Україна, Телесистеми України, Телекомінвест.

З точки зору організації транзитних маршрутів на шляху з Європи в Азію Україна має надзвичайно вигідне географічне розташування. Це обумовило участь Укртелекому в багатьох міжнародних телекомунікаційних проектах: ІТUR (Італія-Туреччина-Україна-Росія), TEL (Транс’європейські лінії), TAE (Транс-Азія-Європа), BSFOCS ( Чорноморська волоконно-оптична кабельна система).
Завдяки збудованим волоконно-оптичним лініям зв’язку на національних маршрутах та міждержавних ділянках з сусідніми країнами, Україна вже сьогодні пропускає значну частину транзитного трафіка на Європу з інших країн. Це є безперечним свідченням успішної інтеграції українських телекомунікацій в світовий телекомунікаційний простір.

Спрямовуючи всі зусилля на розвиток вітчизняних телекомунікацій, Укртелеком, водночас, вважає своїм громадським обов’язком допомогу тим, хто в наш нелегкий час цього найбільше потребує - інвалідам, ветеранам, дітям, малозабезпеченими сім’ям.
Укртелеком робить свій внесок і в справу національного відродження в незалежній Україні, всіляко підтримуючи культуру і мистецтво, охорону здоров’я та довкілля, спорт, дитячу творчість.

Завжди і всюди Укртелеком працює для своїх клієнтів, скорочуючи відстані, роблячи мету доступнішою, а людей - ближчими.

Далеке ми робимо близьким!
Код компании: 2824