Акціонерне товариство закритого типу "Інтер-Телеком", а/с 268/9, м. Київ, 01034, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство закритого типу "Інтер-Телеком"

Адреса:а/с 268/9, м. Київ, 01034, Україна
Телефон:+38(044) 244-41-42
Факс:+38(044) 2465600
Вебсайт:


Мережа зв’язку України на базі інфраструктури залізниць.

Акціонерне товариство закритого типу “Інтер-Телеком” (АТЗТ “Інтер-Телеком”) було засноване в квітні 1995 року з метою створення сучасних цифрових мереж передачі інформації і надання широкого спектру високоякісних послуг зв’язку в області телекомунікацій на території України.

Сферою діяльності АТЗТ “Інтер-Телеком” є розробка і будівництво волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ) з використанням інфраструктури залізниць України, операторська діяльність на волоконно-оптичних мережах зв’язку, організація доступу до передаваємого трафіку за допомогою сучасних кабельних та безпровідних засобів зв’язку.

АТЗТ “Інтер-Телеком” спільно зі спеціалістами “Укрзалізниці” здійснює будівництво споруд зв’язку вздовж залізниць України і планує надати частину трафіку для технологічних потреб “Укрзалізниці”. Використання існуючої інфраструктури залізниць України дозволяє підвищити надійність зв’язку, прискорити будівництво, а також використовувати існуючу систему охорони залізниці в процесі технічної експлуатації.

На замовлення АТЗТ “Інтер-Телеком” головною організацією з проектування засобів та споруд зв’язку Державного комітету зв’язку та інформатизації України “Діпрозв’язок” розроблено техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) інвестицій в будівництво волоконно-оптичних ліній зв’язку вздовж залізниць, як частини Єдиної національної системи зв’язку України. На базі цього ТЕО спеціалістами АТЗТ “Інтер-Телеком” розроблена Програма побудови волоконно-оптичної транспортної мережі зв’язку, яка використовує обладнання синхронної цифрової ієрархії, практична реалізація якої розпочалася з 1998 року.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 1805 від 16.11.1998 “Про заходи щодо створення Єдиної національної системи зв’язку” АТЗТ “Інтер-Телеком” уповноважено при підтримці “Укрзалізниці” побудувати і ввести в експлуатацію Київську кільцеву ВОЛЗ, магістральні ВОЛЗ Львів-Ужгород та Одеса-Вінниця. Основне значення цих ліній заключається в тому, що воно є частиною Єдиної національної системи зв’язку України, а також частиною міжнародних проектів TEL/TAE, ITUR, BSFOCS. На сьогоднішній день тільки АТЗТ “Інтер-Телеком”, як Оператор недержавної форми власності, має право передавати національний трафік по своїй мережі зв’язку.

Будівництво мережі зв’язку АТЗТ “Інтер-Телеком” буде здійснювати поетапно:
- перший етап – будівництво найбільш перспективних магістральних ВОЛЗ, які утворюють Т-подібну структуру
- другий етап – розширення мережі в напрямках, передбачених “Генеральною схемою розвитку первинної мережі зв’язку України до 2010 року”
- третій етап – будівництво магістральних ВОЛЗ, що утворюють разом з ВОЛЗ першого та другого етапів кільцеву структуру у відповідності з “Концепцією розвитку АТЗТ “Інтер-Телеком”.

В рамках реалізації Програми зараз введено в експлуатацію спільно з “Укрзалізницею” ВОЛЗ Київ-Фастів, довжиною 64 км і побудовані лінійно-кабельні споруди Київської кільцевої ВОЛЗ загальною довжиною 78 км.
Будівництво наступних етапів Програми планується здійснювати згідно пріоритетів розвитку Єдиної національної системи зв’язку України.
Код компании: 2821