Товариство з обмеженою відповідальністю "Адамант", шоссе Харьковское, 49, м. Київ, 01001, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Адамант"

Адреса:шоссе Харьковское, 49, м. Київ, 01001, Україна
Телефон:+38(044) 235-10-10, 563-05-63, 566-77-22
Факс:+38(044) 2351010; 5667722
Вебсайт:http://www.adamant.net


Президент - Пєтухов Іван Михайлович
Директор - Федорова Наталія Віталіївна

Приватна фірма “Адамант” заснована 11 травня 1992 року і зареєстрована у Ватутінському районі міста Києва

За 8 років роботи фірма стала однією із самих відомих в Україні фірм в області високих технологій. Пройдено великий і складний шлях – від надання можливості роботи з електронною поштою – до використання останніх досягнень в області комунікацій з метою якісного обслуговування клієнтів.

З 1996 року фірма розпочала комерційну експлуатацію виділеного каналу зв’язку.

Фірма починає інтенсивне просування на ринок комп’ютерних систем власного виробництва всіх категорій складності: від офісних моделей до багатопроцесорних серверів. На початку 1997 року була зареєстрована торгова марка “Адамант” для комп’ютерної техніки. Вся техніка повністю відповідає сертифікатам якості, які необхідні для роботи на ринку України.

До кінця 1998 року було проведено технічне переоснащення телекомунікаційного обладнання, з чого почався новий етап в наданні фірмою послуг по доступу до Інтернет на вищому професійному та якісному рівні.

З березня 1999 року Адамантом введено в експлуатацію понад 120 цифрових каналів зв’язку, що дозволило до середини травня запропонувати користувачам Internet зовсім нову послугу – “INET”, яка значно спрощує взаємовідносини клієнта з провайдером.

В листопаді цього ж року фірмою був організований прямий супутниковий канал Вашингтон – Київ. За його допомогою здійснено пряме підключення до мережі оператора UUNET – одно з найбільших провайдерів Internet в світі. Дане підключення дозволило не тільки значно підвищити якість надаваємих послуг, але і вивело фірму в розряд представників послуг Internet в Україні першого рівня.

За роки своєї діяльності фірма “Адамант” була учасником і нагороджена дипломами багатьох виставок, таких як EnterEX’96, BankTEX’96, PCTT, Expo’96, Інформатика та зв’язок, ComputerEXPO’96, Enternet’96, Enternet’97, EnterEX’97, ComputerEXPO’97 Весна, ComputerEXPOInfo Осінь, Enternet’97, Комп’ютер – бізнес –97, EnterEX’98, Перший міжнародний форум ” Україна”, Телеком ‘ 98.

На сьогоднішній день фірма надає послуги по доступу до Internet більш ніж 1500 клієнтам (біля 50 корпоративних клієнтів, які користуються виділеними каналами), має три представництва в м. Києві та розгалужену мережу ділерів.

Серед клієнтів фірми державні заклади та організації (Національна радіокомпанія України, Управління державної охорони України, Державна служба охорони, Укрпошта), банки (“Фінанки та кредит”, “Київприват”, “Київський народний банк”), посольства (Німеччини, Польщі), авіакомпанії (“Авіалінії України”, “Турецькі авіалінії”, “Аеросвіт”), Український союз промисловців та підприємців, видавництва, крупні компанії та фірми - провайдери
(СП “Технологічні системи”, ТОВ Webber, ISP Akcecc, ISP LDC) та інші.

Сьогодні "Адамант" – багатопрофільна фірма з яскраво виявленим напрямком діяльності в області сучасних інформаційних технологій.
Код компании: 2815