Товариство з обмеженою відповідальністю "Південна мануфактура "Пролив", вул. Кірова, 41, м. Керч, Автономна Республіка Крим , 98312, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Південна мануфактура "Пролив"

Адреса:вул. Кірова, 41, м. Керч, Автономна Республіка Крим , 98312, Україна
Телефон:+38(06561) 6-17-51
Факс:+38(06561) 51509
Вебсайт:http://www.proliv.com.ua


Генеральний директор - Босов Олександр Анатолійович

Основні види діяльності:
- вилов риби та добування морекультур;
- випуск харчової рибної продукції (холодного та гарячого копчіння, соляно-пряної), пресервів, консервів та кулінарії;
- виробництво кормової рибної продукції для потреб підприємств і юридичних осіб;
- зберігання рибної і сільськогосподарської продукції; виробництво і переробка сільськогосподарської продукції;
- виробництво продуктів харчування.

Керченський рибоконсервний завод має тривалу історію свого існування. Він виник на базі старої консервної фабрики 1873 року, продукція якої неодноразово відзначалась найвищими призами на міжнародних ярмарках (медаль на міжнародній виставці в Копенгагені, 1925 рік; “Гран-прі” на виставці в Парижі, 1927 рік).

Підприємство розташовано на відстані 1,5 км від морського торгового порту і 0,5 км від товарної залізничної станції Керч-порт. Територія заводу займає 7,1 га. Поза основною територією заводу розташовані холодильні потужності, причал та флот, які займають площу 1,4 га. Розташування міста та підприємства на березі Керчинської протоки, а також сусідство Азовського та Чорного морів сприяє кращому забезпеченню заводу свіжевиловленою рибою Азово-Чорноморського басейну. При цьому цех “Холодильник” заводу “Пролив” має вихід до берегової лінії Керченської протоки, що дає можливість приймати рибу з суден.

Близьке розташування Керчинського морського торгового порту створює сприятливі умови для торгівлі з зарубіжними країнами.
Код компании: 2792