Відкрите акціонерне товариство "Керченський металургійний комбінат", вул. В.Бєлік,12, м. Керч, Автономна Республіка Крим , 98306, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Керченський металургійний комбінат"

Адреса: вул. В.Бєлік,12, м. Керч, Автономна Республіка Крим , 98306, Україна
Телефон:+38(06561) 4-73-00, 6-62-31
Факс:
Вебсайт: http://www.oaokmk.com
Мапа завантажується...


Генеральний директор - Пригодський Сергій Вікторович

Відкрите акціонерне товариство "Керченський металургійний комбінат" найстаріше підприємство міста, засноване в 1900 році.
Сьогодні комбінат являється крупним виробничим комплексом з різноманітною продукцією товарно-господарського призначення.

В списку основних споживачів продукції комбінату стоять провідні залізниці України та країн СНД, різні вугледобувні та переробні, будівельні, хімічні, нафтопереробні, целюлозно-паперові та інші промислові підприємства, а також метрополітен, трамвайні парки і шахти.

До складу комбінату входить п'ять основних виробництв:
Виробництво сталевого емальованого посуду
Проектна потужність 19 тис. тонн посуду за рік.

Посуд виробляється з холоднокатаного металу (товщиною 0,5-1,2мм, ГОСТ 24244-80). Зовнішня поверхня має широку кольорову гаму: біла, сіра, кремова, синя, червона, коричнева і інш.. В залежності від форми посуд може використовуватись не тільки в побуті (приготування їжі, ведення господарства, садівництво, городництво), але і в медицині, сільському господарстві та інших галузях промисловості. Зовнішня поверхня емальованих виробів декорується багатокольоровою деколлю за бажанням замовника. Форма посуду має сучасний дизайн, пластмасову арматуру.

Емалеве покриття, що контактує з харчовими продуктами, відповідає санітарно-гігієнічним нормам Міністерства охорони здоров'я України за вмістом шкідливих речовин для здоров'я. Має високу корозійну стійкість, термостійкість. Посуд, за бажанням замовника, може бути укомплектований в набори. Упаковка посуду здійснюється в гофрокартонні ящики з кольоровою етикеткою.

Тісне співробітництво інженерів, технологів, художників та управління маркетингу забезпечує сприятливі умови для проведення в життя оригінальних творчих розробок.

Виробництво деколі - поліграфічне виробництво комбінату, виготовляє керамічну декалькоманію для художнього оформлення виробів покритих емаллю, також виробів з фарфору, кераміки, скла. Проектна потужність складає 12 млн. листів в рік.

Новою продукцією виробництва є етикетка з липкою основою для швидкого нанесення на різні вироби і упаковку.
Цех деколі був заснований у 1983 році. "Ноу-хау" та обладнання поставила фірма "Вернер Камманн".
Декалькоманія трафаретна являє собою багатокольорові малюнки, надруковані трафаретним способом тугоплавкими керамічними фарбами на папері, який має спеціальне покриття.
Спеціалізоване тестуюче обладнання, яке використовується, забезпечує високу ступінь контролю за якістю випускаємої продукції.

На базі виробництва деколі є можливість здійснити випуск картонної упаковки всіх типів і розмірів. Цьому сприяє поліграфічна направленість цеху, вільні потужності спеціального друкарського обладнання, наявність на комбінаті окремих верстатів з розкрою гофрокартону.

ЛИВАРНО-СТРІЛОЧНЕ ВИРОБНИЦТВО
Об'єднує в своєму складі три цехи:

- Цех стрілочних переводів випускає стрілочні переводи для промислових підприємств і гірничо-збагачувальних комбінатів, магістральних і підземних шляхів, шляхів міського транспорту (трамвайні стрілочні переводи), запасні частини та вузли до них. Проектна потужність - 3,6 тис. комплектів за рік.
Виробляє звичайні переводи лівого і правого направлень, глухі перетини, перехідні рейки, симетричні стрілочні переводи. За бажанням замовника стрілочні переводи можуть бути виготовлені стосовно до умов експлуатації вітчизняного та закордонного вантажопасажирського транспорту
Комбінат - єдине підприємство на Україні, яке освоїло випуск суцільнолитих стрілочних переводів для трамвайних колій.
В 1999 році комбінатом було взято курс на проведення модернізації виробництва, яка дозволить вирішити питання покращання якості і надійності стрілочної продукції, збільшити стійкість переводів, гнучкість і оперативність виробничого процесу, а також здійснити освоєння виробництва нових перспективних видів стрілочних переводів для магістрального транспорту на залізобетонній основі і розширення номенклатури стрілочних переводів для міського, шахтного, промислового транспорту та комплектуючих до них.

- Ливарний цех випускає чавунне і сталеве литво. Проектна потужність по чавунному литву - 82,9 тис. тонн в рік. По сталевому литву проектна потужність - 8,2 тонн в рік.
Основна продукція виробництва: люки чавунні для ремонту і будівництва доріг, міських комунікацій, в тому числі кабельних, телефонних, водопровідних, каналізаційних, пічне литво, плитка рифлена для настилу підлоги, засувки клинові, фланці, огорожі для парків, зливоприйомні решітки, колосники для водогрійних котлів та багато іншого за індивідуальними замовленнями.
Цех виготовляє і змінну технологічну оснастку для розливу сталі і чавуну на металургійних підприємствах.
Висока ступінь механізації та автоматизації виробничих процесів, передова технологія дозволили комбінату значно збільшити випуск високоякісної продукції. Вироби заводу відповідають вимогам як вітчизняних, так і зарубіжних стандартів в класах чавунів діапазону СЧ10, СЧ15 і СЧ20, сталей типу від 15Л до 55Л, 20ГЛ, 35ГЛ, 20ГСЛ, 30ГСЛ.
Ливарне виробництво забезпечить ваші потреби в деталях машинобудування, запасних частинах і металургійному обладнанні, а також суднових і автомобільних двигунів вітчизняного і імпортного виробництва.
Художнє литво комбінату надасть вашому офісу, будинку за містом неповторний стиль та респектабельність.
Планується випуск виробів з чавунів високих марок і чавунів з шаровидним графітом для поставок у високорозвинені країни Центральної Європи.

- Механо-ковальський цех - виготовляє різноманітні металоконструкції, обробляє сталеве і чавунне литво, вироюляє поковки і штамповки, виготовляє деталі для ремонтних потреб.

ЦЕХ ПЛАСТМАС І ОСНАСТКИ виготовляє комплектуючу фурнітуру для верхніх конструкцій залізничних колій, для виробництва сталевого емальованого посуду, інших господарських побутових виробів.

ПРИЛАДОБУДІВНЕ ВИРОБНИЦТВО виготовляє побутові замки, малогабаритні газозварювальні електролізноводні газові генератори "Ефект-80", "Тріумф-300" та "Тріумф-600" для проведення газозварювальних робіт з металом товщиною до 6 мм.
"Ефект-80" був сертифікований в Інституті зварки ім. Патона АН України.
Зараз комбінатом розроблена конструкторська документація, виготовлені та випробувані дослідні зразки модернізованих газозварювальних установок ЕВГ-600 та ЕВГ-800. Нові установки за своїми технічними, масогабаритними характеристиками не мають аналогів в країнах СНД.
Установки нового покоління забезпечують екологічно чистий техпроцес різання, пайки, зварки, інших видів газопламеневого обробітку шляхом спалення воднево-кисневої суміші. Основний компонент апарату - дистильована вода. Мережа живлення - 220 В змінного струму. Сила споживаємого струму дозволяє використовувати апарат в квартирних умовах. Застосування такого апарату при ремонті внутрідомових водопровідних і опалювальних систем, особливо в багатоповерхових будинках, дозволить житлово-комунальним конторам і спеціалізованим ремонтним організаціям відмовитися від використання кисню, гасу, карбіду. Апарат високоефективний при ремонті автомобілів, в ювелірній і зубопротезній справі.
Промислова дільниця має прямий вихід залізничних колій на магістральну залізницю.

Маючи значну потенційну можливість розвитку виробничої і комерційної діяльності, стійкі економічні зв'язки і технологічні наробки, комбінат готовий розглянути будь - які взаємовигідні пропозиції в області ділового співробітництва при виготовленні продукціїї і її збуту.
Код компании: 2785