Компанія "Крокус-Ком", вул. Кірова, 240-А, м. Миколаїв, 54031, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Крокус-Ком"

Адреса:вул. Кірова, 240-А, м. Миколаїв, 54031, Україна
Телефон:+38(0512) 23-50-85, 23-90-07, 56-14-99
Факс:+38(0512) 561420
Вебсайт:http://www.crocuscom.com


Генеральний директор – Чередников Сергій Олегович

Сфера діяльності:
- розробка та виробництво апаратно-програмних комплексів телекомунікацій на базі сучасних технологій та однокристальних мікроЕОМ, РІС-контролерів, ПЛІС та ін.

КОРОТКИЙ ОГЛЯД
Компанія "КРОКУС-КОМ" створена в 1990 році на базі матеріально-технічного та інтелектуального потенціалу конверсійних підприємств військово - промислового комплексу: Південного виробничо-технічного підприємства, Українського радіотехнічного інституту дальнього радіозв'язку (м. Миколаїв) та виробничого підприємства електронного напрямку ВАТ "КВАДР" (м. Борзна, Чернигівської обл.). Компанія "КРОКУС-КОМ" являє собою вісім високотехнологічних різнопрофільних підприємств з загальной чисельністю персоналу 240 співробітників під єдиним фінансово - стратегічним керівництвом.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ
Розробка, виробництво та впровадження апаратно - програмних комплексів телекомунікацій:
- модернізація електромеханічних телефонних станцій (апаратура АВН, АПОР, електронні регістри, РСЛ комплекти, апаратура ущільнення телефонних каналів, PCM обладнання);
- цифрових електронних телефонних станцій та їх блоків, модулів.

Обладнання Компанії має сертифікати відповідності України, Росії, Казахстану та Киргизстану і широко впроваджується в ціх країнах. Компанія сертифікована по стандарту ISO9001 Росії та веде піготовку до сертифікації ISO9001 стандарту TUF.

Виробнича технологія компанії базується на використанні сучасної лінії та обладнання поверхневого монтажу фірм PHILIPS, ERSA, DEC та ін., лінії радіального монтажу з використанням обладнання фірм RODE, GRASSMAN, POLITRONICS, WAINECKER, PACE, WELLER та ін. з післявиробничим комплексом електро, термо, вібро іспитів та сучасним стендовим обладнанням для автоматизованого налагоджування та іспитів виробів згідно вимог ISO 9001.

Процеси проектування, моделювання, економічного розрахунку, бухгалтерського обліку та документооберту автоматизовані на базі сучасних ПЕОМ, котри об’єднани в корпоративну компьютерну мережу.

СУМІЖНІ НАПРЯМКИ

1. Лісопильне та деревообробне виробництво

Лісопильна діяльність базується на сучасному технологічному обладнанні фірми WOODMIZER, сучасних деревообробних верстатах виробництва Росії та України які використовуються для виготовлення виробів европейского стандарту: дверей, вікон, продукції будівельної та побутової сфери.

2. Металообробка та виготовлення метало-продукції для агропромислового комплексу, виробів промислового та побутового призначення.

3. Лиття пластмасових виробів та частин на термо-пластавтоматах.

Фінансово - господарська діяльність Компанії базується на принципах економічної самостійності підприємств, які входять до складу Компанії, довгостроковості та економічної взаємовигідності зв'язків між Замовниками і Партнерами по суміжному бізнесу.

Компанія інвестує значну частину коштів в нові види діяльності, технології та розробку нових видів продукції і завжди відкрита для плідної співпраці та економічно взаємовигідних проектів. Компанія має десятирічний ринковий досвід виробничої діяльності.
Код компании: 2784