Колективне виробничо-торговельне об'єднання "Талан", вул. Тельмана, 24, м. Ромни, Сумська обл., 42000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Колективне виробничо-торговельне об'єднання "Талан"

Адреса:вул. Тельмана, 24, м. Ромни, Сумська обл., 42000, Україна
Телефон:+38(05448) 2-25-90, 3-13-46, 3-15-56, 3-15-70
Факс:+38(05448) 31570; 32266
Вебсайт:http://www.talanprom.com


Роменське колективне виробничо-торгівельне об’єднання “Талан” виступає на світовому ринку в трьох основних напрямках: як виробник, як оптовий постачальник та як роздрібний продавець спеціального взуття, спецодягу та засобів індивідуального захисту. Розпочавши свою діяльність в 1923 році як майстерня з виготовлення взуття, підприємство “Талан”, завдяки постійному удосконаленню та модернізації технологічного процесу, упровадженню нових моделей взуття, сьогодні стало провідним в своїй галузі.

На сьогодні “Талан” – це потужне підприємство з сучасним обладнанням провідних машинобудівних фірм Англії, Чехії, Словакії, Австрії.

До об’єднання “Талан” входить п’ять дочірних підприємств, які мають свої торгові представництва в найбільших промислово розвинутих регіонах України та за кордоном.

Асоціація включає до себе п’ятнадцять підприємств: дві фабрики – виробники спецвзуття, фабрика-виробник спецодягу, підприємства-постачальники шкіряних матеріалів, тканин, фурнітури, синтетичних та штучних матеріалів та полуфабрикатів, центральну складську базу, розгалужену систему збуту, на яких працює близько 10 000 спеціалістів широкого профілю. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати 3,5 млн. пар взуття на рік. Це біля 80% всього спецвзуття, що виробляється на Україні.

Поряд зі спецвзуттям та спецодягом налагоджено випуск якісного дитячого взуття та одягу, текстильного взуття, а також різних швейних товарів народного споживання.

Підприємство активно здійснює власні научні та технічні розробки, приймає участь у міжнародних виставках та конференціях.

Якість – це основне кредо всієї продукції об’єднання “Талан”. Для його забезпечення впроваджена система менеджменту якості на основі вимог стандартів серії ISO 9000.

Асортимент об’єднання “Талан” – це більш 500 найменувань продукції для працівників різних галузей промисловості: металургійної, нафтогазової, хімічної, гірничорудної, вугільної, машинобудівання, енергетики, будівництва, транспорту, сільського господарства, військовослужбовців.

Оборот підприємства по основному виробництву, грн. на рік: 35207900, у тому числі внутрішній ринок – 35%, країни СНД – 30%, далеке зарубіжжя – 45%

Обсяг виробництва в натуральному виразі, пар: 1 800 000

Торгові представники (у країнах): США, Куба, Перу, Венесуела, Саудівська Аравія, Південна Африка, Гвінея, Сірія, Панама, Монголія, В'єтнам, Греція, Болгарія
Існує проект по виробництву продукції у Південно-Західній Африці.
Код компании: 2765