Державне підприємство Міністерства оборони України "Харківський автомобільний ремонтний завод", вул. Цементна, 2, м. Харків, 61034, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Державне підприємство Міністерства оборони України "Харківський автомобільний ремонтний завод"

Адреса:вул. Цементна, 2, м. Харків, 61034, Україна
Телефон:+38(057) 370-61-70
Факс:+38(057) 7775167
Вебсайт:http://auto126.kharkov.ua


Начальник заводу - підполковник Фотченков Олександр Дмитрович

Державне підприємство Міністерства Оборони України "Харківський автомобільний ремонтний завод" (військова частина А-0910) ордена Червоної Зірки Центральний автомобільний ремонтний завод заснований у лютому 1944 року з метою здійснення капітального ремонту гусеничної техніки та двигунів внутрішнього згорання для діючої армії.

В процесі вдосконалення технології та нарощування виробничих потужностей на заводі створені:
- ливарна дільниця з відділеннями чавунного, залізного та кольорового литва;
- механічна та деревообробна дільниця;
- дільниці з виробництва зварювальних електродів, з капітального ремонту автомобільних кранів та дорожньо-будівельної техніки, з ремонту та виготовлення автобусів та інші виробничі підрозділи.

Зараз завод представляє собою крупне ремонтне підприємство Міністерства Оборони України.

Завод має розгалуджену мережу доріг з твердим покриттям, під"їздні залізничні шляхи, які забезпечують подачу рухомого складу до основних виробничих підрозділів.

Підприємство виконує:
- капітальний ремонт гусеничних транспортерів-тягачів і інженерної техніки, автомобільних кранів і екскаваторів усіх типів, автобусів усіх марок, дизельних двигунів сімейства ЯМЗ;
- виробляє міські автобуси великої місткості, зварювальні електроди, тракторні зчеплення С-11У, товари народного споживання, трелювальні машини великої вантажопідйомності ТМ-96 на базі тягача АТС-59Г, транспортну гусеничну машину ТГМ-126; модернізує автобуси усіх марок, трактор Т-150 з установкою двигуна ЯМЗ.

Виробничий потенціал підприємства, рівень підготовки робітників і спеціалістів дозволяє підприємству виконувати за рік 7000 капітальних ремонтів двигунів ЯМЗ, 1000 капітальних ремонтів тягачів, виробляти до 2000 тонн електродів, виконувати модернізацію тракторів до 400 штук за рік, виробляти іншу продукцію на рівні, який задовольняє вимоги замовника.
Код компании: 2759