Науково-технологічний алмазний концерн "Алкон", вул. Автозаводська, 2, м. Київ, 04076, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Науково-технологічний алмазний концерн "Алкон"

Адреса:вул. Автозаводська, 2, м. Київ, 04076, Україна
Телефон:+38(044) 468-86-32
Факс:+38(044) 4688625
Вебсайт:http://www.ism.kiev.ua


Генеральний директор – Новіков Микола Васильович

Науково-технологічний алмазний концерн АЛКОН складається з 15 підприємств різної форми власності. Вони розташовані в 23 корпусах, з'єднаних єдиною системою комунікацій, тепло- і електропостачання на території 18,9 га.

Головна організація концерну - Інститут надтвердих матеріалів, родоначальник промислового виробництва синтетичних алмазів і інструментів з них, володіє більш, ніж 30-річним досвідом виробництва алмазних і КНБ порошків, шліфувальних кругів, ріжучого інструменту для металообробки і полірування - для оптики, камене- і деревообробного інструментів, виробів з високощільної технічної кераміки, вольфрамових твердих сплавів.

Концерн «АЛКОН» широко відомий в світі як науково-технологічний центр виробник і експортер ефективних надтвердих матеріалів і інструментів з алмазів і кубічного нітрида бору. Накопичений позитивний досвід контрактів з фірмами США, Німеччини, Італії, Південної Кореї, Японії, а також з організаціями Китаю, Індії, Бразилії, Туреччини, Греції, Югославії, Угорщини і інш.

Багато з розроблених технологій і обладнання є принципово новими і лежать в основі наукоємної продукції України. Концерн входить до складу Національної Академії наук України.

З 1977 р. по теперішній час Генеральний директор інституту і концерну академік НАН України, професор Микола Васильович Новіков.
Код компании: 2758