Закрите акціонерне товариство "Лозівський завод "Трактородеталь", вул. Потьомкіна, 1, м. Лозова, Харківська обл., 64600, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Лозівський завод "Трактородеталь"

Адреса:вул. Потьомкіна, 1, м. Лозова, Харківська обл., 64600, Україна
Телефон:+38(05745) 2-24-37, 2-27-14
Факс:+38(05745) 22764; 25993
Вебсайт:http://www.lztd.com


Директор – Король Олександр Костянтинович

Закрите акціонерне товариство “Лозівський завод “Трактородеталь” є одним із основних виробників прокладок головки блоку циліндра для тракторної та автомобільної техніки на всій території колишнього Радянського Союзу, а також країн РЕВ. Біля 90 відсотків усіх прокладок випускалось нашим підприємством.

Закрите акціонерне товариство “Лозівський завод “Трактородеталь” розташоване на трьох майданчиках і має на озброєнні металорізальне та холодноштампувальне, термічне та зварювальне обладнання, лакофарбове та металопокриття, засоби пакетування та упаковки, розташовані на виробничій площі біля 5 тис. кв.м.

По виробничій потужності завод займає друге місце в Європі і є єдиним спеціалізованим підприємством в країнах СНД з 30-ти річним досвідом виробництва асбостальних прокладок.

Продукція закритого акціонерного товариства “Лозівський завод “Трактородеталь” сертифікована в системі сертифікації УкрСЕПРО. Асортимент пропонуємих споживачу запасних частин значно розширився за рахунок освоєння виробництва дисків зчеплення та прокладок головки блоку до автотракторної техніки.

Постійним стабільним попитом користуються тормозні стрічки до трактора ДТ–75, прокладки головки блока до легкових автомобілей, кришки для домашнього консервування.

Являючись спеціалізованим підприємством по випуску прокладок, завод має можливість виготовлення прокладок індивідуального виконання для двигунів імпортного виробництва.

В найближчі 1-2 роки заводом будуть освоєні всі види дисків муфти зчеплення та прокладок для тракторів і автомобілей виробництва СНД, що дасть можливість уніфікувати їх конструкцію, досягти найвищої якості шляхом організації лабораторії випробування та переходу на Європейський рівень якості на основі найновітніших досягнень в науці та техніці.

Для виробництва дисків муфти зчеплення застосовуються накладки фрикційні.
Твердість по Брінеллю НВ 10/250/30 – 24,0
Коефіцієнт тертя по чавуну СЧ 15 по ГОСТ 1412 - 0,074
Лінійне спрацювання по чавуну СЧ15 по ГОСТ 1412 мм, не більше 0,074.
Вироби повність сертифіковані і відповідають технічним вимогам ТВ У6-05495578, 007-96

Закрите акціонерне товариство “Лозівський завод “Трактородеталь” - високоліквідне, фінансово стабільне підприємство, що дає можливості для вкладення інвестицій
Код компании: 2748