Виробниче підприємство "Ваговимірювач", вул. Мироносицька, 70, м. Харків, 61002, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Виробниче підприємство "Ваговимірювач"

Адреса:вул. Мироносицька, 70, м. Харків, 61002, Україна
Телефон:+38(057) 714-06-11
Факс:+38(057) 7140811
Вебсайт:http://www.vesoizmeritel.tk


Директор - Захаревський Костянтин Володимирович

"Ваговимірювач" - виробниче підприємство, яке має багаторічний досвід з оснащення різних галузей народного господарства ваговимірювальним та дозуючим обладнанням.

Використання вагів ВП "Ваговимірювач" не обмежується тільки зважуванням. Ми допоможемо Вам створити на підприємстві систему, завдяки якій Ви маєте можливість:
- завжди бути інформованими про кількість матеріальних запасів, яку буде визначено шляхом точного зважування на підприємстві;
- підвищити продуктивність праці (а отже прибуток), автоматизувавши рутинні процеси зважування;
- створити оперативний зв'язок між ланцюгами виробничої або торговельної структури (наприклад, АРМ вагового майстра -> бухгалтерія -> дирекція).

На всі ваги надається гарантія від 18 до 24 місяців. Спеціалісти ВП "Ваговимірювач" здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування.

В сучасних умовах ринкових відносин ВП "Ваговимірювач" прагне до того, щоб випускаєма продукція відповідала кращим зразкам зарубіжної ваговимірювальної техніки і при цьому була доступна вітчизняному споживачу. Для цього ми вивчаємо і застосовуємо найновіші технології по виробництву вагового обладнання.

При виготовленні та модернізації вагового обладнання нами використовуються власні технічні рішення, технології та рекомендації провідних вітчизняних і зарубіжних фірм, таких як "SCHENCK", "METLER TOLEDO", "HBM", "TEDEA'.

ВП "Ваговимірювач" займається модернізацією механічних вагів у високоточні тензометричні. У порівнянні з механічними вагами, тензометричні ваги менш металоємкі, мають більшу точність. Через відсутність механічних деталей, схильних в процесі експлуатації до зносу, тензометричні ваги відрізняються підвищеною надійністю та простотою в обслуговуванні.

Поряд з продукцією власного виробництва, в торговому залі підприємства завжди в наявності в широкому асортименті ваги механічні та електронні вітчизняних і іноземних виробників від лабораторних до вагонних, динамометри, різноваги, гирі, тельфери, талі, лебідки.

ВАГИ ШИРОКОГО ЗАСТОСУВАННЯ від 3 кг до 30 тонн
Ваги платформенні призначені для статичного зважування різних вантажів при торговельних або технологічних операціях, при обліку матеріальних цінностей.
Межу зважування і розмір вагоприйомного пристрою (ВПП) вибирає Замовник. В залежності від умов діяльності ваги можна укомплектувати стойкою, фартухом, цифровим індикатором ваги та (або) ПЕОМ зі спеціальним програмним забезпеченням. ВПП виготовляється з конструкційної або нержавіючої сталі.

ВАГИ НИЗЬКОПРОФІЛЬНІ
Відмінною особливістю вагів цієї серії є гранично маленька висота платформи (< 40 мм), що дозволяє не вбудовувати їх у підлогу. Ваги застосовуються для статичного зважування сировини та готової продукції на м'ясопереробних комплексах, молоко-та хлібозаводах. Ваги цієї серії незамінні на складах і при навантажувально-развантажувальних операціях, так як пандуси забезпечують легкий заїзд візка з вантажем.
При комплектації ваг захисними засобами, вони можуть служити вагами для зважування тварин, в т.ч. в кузові автомобіля.

ВАГИ ПАЛЕТНІ, РОЗСУВНІ
Ваги палетні призначені для зважування вантажів на піддонах, які перевозяться гідравлічними візками та електрокарами.
Ваги розсувні призначені для зважування довгомірних предметів (труб тощо). Можливість зважування бункерів, платформ різних габаритних розмірів.

ВАГИ КРАНОВІ, ПІДВІСНІ
Ваги призначені для зважування вантажів в умовах, коли неможлива установка платформенних вагів або коли вантаж може бути закріплено на вагоприйомний гак. Ваги мають дистанційне управління та індикатор ваги, розташований в корпусі вагів.

ВАГИ МОНОРЕЛЬСОВІ
Компактні, зручні в роботі монорельсові ваги складаються з кронштейна, датчика, монорельса та цифрового індикатора. Універсальна конструкція спеціально розроблена для підприємств, які займаються заготівлею та переробкою м'яса.

ВАГИ АВТОМОБІЛЬНІ, ВАГОННІ
Призначені для зважування автотранспорту в статиці та/або в русі при технологічних та комерційних операціях.
Виконання стаціонарних вагів - котлованне або надземне (комплектуються пандусами).

Нове покоління автомобільних тензометричних вагів - пересувні, які не потребують від Замовника проведення будівельних робіт. Ваги встановлюються на ділянку дороги з твердим покриттям або на стандартні дорожні бетонні плити; можуть бути легко демонтовані і перевезені на інше місце експлуатації.

Компактні модели вагів - підкладні та повісьові ваги. Застосовуються для вимірювання навантаження на вісь, а також для зважування транспортних засобів в цілому; мають малі габаритні розміри.

Ваги вагонні призначені для статичного зважування залізничних составів у цілому. Показання вагів виводяться на цифровий індикатор ваги, який має можливість підключення до ПЕОМ, або напряму на ПЕОМ зі спеціальним програмним забезпеченням. Ваги можуть бути укомплектовані АРМ вагового майстра.

ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ ОБЛАДНАННЯ
- Талі стаціонарні (вантажопідйомністю від 0,5 до 3,2 т);
- Талі важільні (вантажопідйомністю від 0,5 до 3,2 т);
- Талі пересувні (вантажопідйомністю від 0,5 до 3,2 т);
- Талі ручні стаціонарні важільні (вантажопідйомністю від 0,5 т);
- Тяглові пристрої (з тягловим зусиллям від 250 до 500 кгс);
- Механізми тяглові монтажні (сила підйому від 800 до 3200 дН/кг);
- Тельфери виробництва Росії, Болгарії, Франції;
- Блоки монтажні, кішки;
- Електричні лебідки (з тягловим зусиллям від 454 до 4536 кг);
- Стропи ланцюгові.
Код компании: 2739