Відкрите акціонерне товариство "Фармак", вул. Фрунзе, 63, м. Київ, 04080, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Фармак"

Адреса:вул. Фрунзе, 63, м. Київ, 04080, Україна
Телефон:+38(044) 239-19-40, 417-03-04, 417-10-55, 417-64-53, 417
Факс:+38(044) 4170280
Вебсайт:http://www.farmak.ua http://www.farmak.kiev.ua


Голова правління, генеральний директор - Жебровська Філя Іванівна

"Ми для Вас та Вашого здоров’я"

Відкрите акціонерне товариство "Фармак" - одне з підприємств-лідерів фармацевтичної промисловості України – створене в 1991 році на базі Київського хіміко-фармацевтичного заводу ім. М. В. Ломоносова, що здійснює свою діяльність з 1925 року. Завод був першим в Україні підприємством по виробництву синтетичних лікарських засобів. За роки свого 75-річного існування фірма перетворилася в одне з провідних підприємств вітчизняної фармацевтичної промисловості. Сьогодні загальна чисельність персоналу складає 960 чоловік. Номенклатура лікарських засобів, що випускаються, нараховує більш 80 найменувань і охоплює такі розділи медицини, як кардіологія, рентгенологія, алергологія, ендокринологія, а також хімічні продукти і напівпродукти для синтезу субстанцій і ветеринарії.

Жебровська Філя Іванівна - голова Правління, генеральний директор ВАТ "Фармак", кандидат економічних, наук, за видатний особистий внесок у розвиток медичної промисловості визнана гідною почесної нагороди Президента України - ордена "За заслуги" III ступеня; за успішну організаторську діяльність по створенню нових виробничих потужностей для випуску готових лікарських засобів нагороджена медаллю Міжнародної Кадрової Академії "За ефективне керування".

Основними напрямками діяльності ВАТ "Фармак" є:

- виробництво готових лікарських форм (таблеток, капсул, драже, розчинів для ін’єкцій, крапель для внутрішнього та зовнішнього застосування, мазей, паст, кремів у тубах тощо);
- виробництво субстанцій і напівпродуктів для їхнього синтезу;
- розробка і клінічне дослідження нових лікарських препаратів і готових лікарських форм у співробітництві з АМН, ДНЦЛЗ, вузами, клініками і лікарнями України.

В даний час ВАТ "Фармак" відповідає вимогам сучасного промислового підприємства і має у своєму розпорядженні фінансові, кадрові, інформаційні і матеріальні ресурси, необхідні для подальшого розвитку.

Керівництво ВАТ "Фармак" в особі голови - генерального директора, його заступників, директорів і їхніх заступників прагне до ділової досконалості свого підприємства і розуміє, що для забезпечення ефективної діяльності в умовах ринкової економіки, підвищення конкурентоздатності продукції і розширення ринків збуту необхідна чітка система управління підприємством. Місією ВАТ "Фармак"є повне задоволення попиту споживачів на продукцію, забезпечення населення ефективними і безпечними лікарськими засобами стабільного рівня якості, створення і виробництво продукції, конкурентоспроможної на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Особлива увага на підприємстві приділяється інноваційній політиці. На розвиток і модернізацію виробництва щорічно направляється левова частка прибутку - до 70 %. Така політика дозволяє здійснювати реконструкцію і розвивати нові напрямки діяльності згідно з міжнародними стандартами виробництва лікарських засобів GМР. За останні 10 років на підприємстві введено в експлуатацію 17 тисяч квадратних метрів нових виробничих потужностей і 6 тисяч квадратних метрів адміністративно-побутових приміщень. Фактично виріс ще один завод. Створена санітарна зона навколо фірми – без житлових приміщень і медичних закладів.

Впровадження у виробництво сучасного устаткування дозволяє фірмі значно розширити номенклатуру продукції, поліпшити якість упаковки препаратів, зробити її більш зручною в користуванні. Щорічно на підприємстві освоюються нові технології і налагоджується випуск 20-30 нових найменувань лікарських засобів. Завдяки цьому, населення України одержує можливість купувати лікарські засоби, які по якості не поступаються закордонним аналогам, але при цьому набагато доступніші українському споживачеві по ціні.

З метою підвищення ефективності своєї діяльності ВАТ"Фармак" стало на шлях розвитку за Європейською моделлю ділової досконалості відповідно до концепції загального управління якістю, спрямованої на збалансоване задоволення потреб усіх сторін, зацікавлених у діяльності підприємства - споживачів, постачальників, колективу і держави в цілому. Девіз ВАТ "Фармак" - "Ми для Вас і Вашого здоров'я" - стисло формулює цілі і задачі колективу, що орієнтовані на повне задоволення потреб споживачів продукції підприємства, забезпечення населення ефективними, безпечними і високоякісними ліками, створення і виробництво продукції, конкурентноспроможної на зовнішньому і внутрішньому ринках.

ВАТ "Фармак" стало першим підприємством хіміко-фармацевтичної промисловості, яке вже третій рік поспіль бере участь в Українському національному конкурсі якості. У 1998-1999 роках ВАТ стало фіналістом 3-го і переможцем 4-го конкурсу і було нагороджено призом "За найвищу якість" у 1999 році.

Як відзначає генеральний директор підприємства Жебровська Ф. І., головна мета ВАТ"Фармак" - досягти такого рівня забезпечення споживачів усіма видами продукції, щоб препарати з маркою ВАТ "Фармак" були в наявності в кожному населеному пункті, у кожній аптеці. Майже у всіх регіонах України сформована мережа регіональних складів і створена група власних торгових представництв.

Для найповнішого задоволення потреб споживачів підприємство створює мережу фірмових аптек, в яких продукція підприємства реалізується за заводськими цінами.

Сьогодні успішно працюють фірмові аптеки в Києві, Дніпропетровську, Харкові. Мета створення власних аптек - не в тому, щоб тільки реалізовувати свою продукцію, головне - одержати зворотний зв'язок від покупців щодо якості, ефективності дії, зручності упаковки та ін.

Велику увагу фірма приділяє роботі по захисту ринку збуту своєї продукції: покращує якість продукції, що випускається, впроваджує у виробництво нові високоефективні препарати, розробляє самостійно і у співдружності з вченими галузевих і академічних інститутів нові препарати, працює над організацією випуску конкурентноспроможної продукції, проводить реєстрацію своїх препаратів у країнах ближнього і дальнього зарубіжжя, створює спільні виробництва, здійснює охорону своєї продукції на підставі їхньої реєстрації в якості товарних знаків у відповідних патентних відомствах, посилено займається зміною дизайну упаковки готової продукції і т.п.

Вироби ВАТ "Фармак" зареєстровані і реалізуються в країнах СНД і Прибалтики, а також у Польщі і Болгарії.

Підтвердженням визнання ВАТ "Фармак" за межами країни стали міжнародні нагороди, отримані за останні роки – золоті призи за кращий імідж торгової марки у фармацевтичній галузі України і за досягнення у впровадженні системи якості на підприємстві ("За краще торгове ім’я", "Арка Європи якості і досконалості" – Іспанія, 1996-1997 рр.,"За технологію і якість" – Німеччина, 1999 р.)

Акціонерне товариство має намір і надалі впевнено відстоювати завойоване місце у фармацевтичній промисловості, відповідати вимогам світового ринку і своєю діяльністю сприяти охороні здоров’я людини. Головна стратегічна лінія ВАТ "Фармак" – всілякими засобами впроваджувати концепцію “Повного контролю якості”, утворити більш досконалу систему якості на основі міжнародних стандартів ISO 9000, забезпечити виробництво лікарських засобів згідно високих вимог "належної практики виробництва" (GMP).

Колектив ВАТ"Фармак" пишається тим, що ліки власного виробництва не поступаються західним аналогам і при цьому значно дешевші, а це означає, що вони є доступними для широких верств населення України.
Код компании: 2736