Закрите акціонерне товариство "Волинський шовковий комбінат", вул. Карбишева, 2, м. Луцьк, Волинська обл., 43026, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Волинський шовковий комбінат"

Адреса:вул. Карбишева, 2, м. Луцьк, Волинська обл., 43026, Україна
Телефон:+38(0332) 71-03-42, 78-89-04
Факс:+38(0332) 788900
Вебсайт:http://www.textile-ua.com


Голова правління - Кропива Олександр Ананійович

ВАТ "Волтекс" знаходиться у Західному регіоні України, де добре розвинена сітка залізничного та автомобільного транспорту, за 70 км від кордону з Польщею.

Луцький шовковий комбінат ВАТ "Волтекс" – одне з найбільших підприємств України і єдине по переробці штапельних волокон. Підприємство має замкнений цикл: випускає різні види пряжі, сурові та готові тканини.

У прядильному виробництві встановлено обладнання для виготовлення пряжі по кардній системі прядіння, використовуються кільцепрядильні та пневмомеханічні способи прядіння. Для ткацтва встановлено безчовникові станки, обладнані каретками та жаккардовими головками, що дає можливість випускати різні за структурою і художнім оформленням конкурентноздатні тканини. Обробне устаткування дозволяє надати тканинам різні властивості: незначне зсідання, немнучкість, обробку "Тефлон" та ін.

ВАТ "Волтекс" виготовляє гладкофарбовані та строкаті віскозні, поліефірні, поліефірно - віскозні та з'єднані з натуральними волокнами тканини.

Асортимент продукції:
- платяно-костюмні тканини;
- фільтрувальні тканини;
- пакувальні тканини;
- прокладка взуттєва;
- полотно голкопробивне;
- полотно неткане прошивне.

Випускаються тканини різних вагових категорій з пряжі 2,5 дтекс, 2,9 дтекс, 2,5 дтекс x 2 та 2,9 дтекс x 2 з різним складом сировини:
100% віскозне волокно;
100% поліефірне волокно;
67% поліефірне волокно + 33% віскозне волокно;
50% поліефірне волокно + 50% віскозне волокно;
65% поліефірне волокно + 25% віскозне волокно + 10% льон.

Виробничі потужності підприємства - 33 000 000 погонних метрів у рік. Фактичний виробіток протягом кількох останніх років не перевищує 3 млн. пог.м. тканини в рік.

Висококваліфікований персонал, асортимент, що постійно поновлюється, висока якість відкрили тканинам ВАТ "Волтекс" шлях на американські та європейські ринки. У 1995 році підприємство було нагороджене міжнародним призом "Gold Globe" за високоякісні та конкурентноспроможні тканини.

Загальна територія комбінату складає 37 га. Чисельність працюючих на підприємстві близько 3 000 чоловік.
Код компании: 2671