Закрите акціонерне товариство "Славутська суконна фабрика", вул. Кірова, 1, м. Славута, Хмельницька обл., 30000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Славутська суконна фабрика"

Адреса:вул. Кірова, 1, м. Славута, Хмельницька обл., 30000, Україна
Телефон:+38(03842) 2-22-03, 2-28-50
Факс:
Вебсайт:


Голова правлiння - Нестерчук Світлана Гаврилівна

Славутська суконна фабрика - одне з найстаріших промислових підприємств міста Славути. Вона була заснована у 1795 році князем Романом Павловичем Сангушком як суконна мануфактура. Сьогодні - це сучасне виробництво вовняних ковдр для дорослих та дітей, чистововняних пледів.

Свої вироби підприємство виготовляє при постійному оновленні малюнків та колористики в залежності від попиту споживачів. За два останні роки було освоєно сім нових малюнків двокольорових ковдр, один малюнок трикольорових ковдр, розпочато випуск чистововняних пледів з китицями, а також полуторних та двоспальних стеблових ковдр, двоспальних жакардових ковдр. Вироби підприємства поєднують в собі великий вибір малюнків, відмінну якість та помірні ціні.

Продукція ЗАТ "Славутська суконна фабрика" добре відома не лише на Україні, але і за її межами.

Добре поставлений комплекс заходів по підвищенню якості продукції дав свої результати - підприємство нагороджено платиновою зіркою 14-ї Європейської конвенції, яка відбулася в 1998 році в Іспанії.

Ковдри фабрики успішно конкурують з продукцією інших підприємств, отримують високу оцінку на виставках - ярмарках, користуються попитом.
Код компании: 2663