Відкрите акціонерне товариство "Біомедскло", вул. Промислова, 26, м. Житомир, 10025, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Біомедскло"

Адреса:вул. Промислова, 26, м. Житомир, 10025, Україна
Телефон:+38(0412) 33-40-47, 33-50-30, 33-50-31, 35-20-40
Факс:+38(0412) 332068; 335028
Вебсайт:http://biomedsklo.virtualave.net


Президент – Руденький Олександр Андрійович

Відкрите акціонерне товариство "Біомедскло" - єдиний на Україні виробник видувного склопосуду з нейтрального боросилікатного скла.

Продукція:
– флакони для біопрепаратів з різьбою і без;
- трубки скляні;
- ампули для лікарських засобів;
- склянки для крові;
- пробірки;
- пляшки;
- банки;
- бутилі.

Житомирське акціонерне товариство "Біомедскло" - єдине в Україні підприємство-виробник видувного склопосуду із нейтрального боросилікатного скла для задоволення потреб біологічної, медичної, зооветеринарної, хімічної та консервної промисловостей.

Якість технологічного процесу виготовлення скловиробів на підприємстві закладається ще на стадії вхідного контролю сировини в цеху шихтоприготування, де встановлені та експлуатуються високопродуктивні комп'ютеризовані технологічні лінії.

Безпосередньо скло із шихти вариться в двох скловарних печах, добова продуктивність яких складає більше 100 т скломаси або ж це більше 300 тис. штук різних скловиробів за добу.

Виготовлені скловироби упаковуються в поліетиленові пакети, а потім складаються в піддон-пакети та обтягуються термоусадною плівкою, що забезпечує стерильність виробів при транспортуванні та зберіганні.

Відвантаження продукції на адресу споживача відбувається залізницею або автомобільним транспортом.

Розфасування продукції в склопосуд із нейтрального біоскла буде створювати Вашій продукції певний імідж, зробить Вашу продукцію легковпізнаваємою.

Наше скло характеризується термічною стійкістю, механічною міцністю та хімічною нейтральністю. Речовини в склопосуді з нейтрального скла зберігаються значно довше, ніж в простому тарному склі або поліетиленовій плівці. Тому продукція нашого підприємства користується попитом не тільки в країнах СНД, а й на ринку дальнього зарубіжжя.

Асортимент виробів, що виробляє наш завод, доволі широкий - від медичного скла до скловиробів для харчової, парфюмерної та хімічної промисловостей.
Код компании: 2630