Туристсько-готельний комплекс "Дністер", вул. Матейка, 6, м. Львів, 79000, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Туристсько-готельний комплекс "Дністер"

Адреса: вул. Матейка, 6, м. Львів, 79000, Україна
Телефон:+38(0322) 97-10-17, 97-43-05, 97-43-17
Факс: +38(0322) 971021
Вебсайт: http://dnister.lviv.ua
Мапа завантажується...


Голова правління - Туригіна Людмила Дмитрівна

В передгір”ї мальовничих Карпат розташувалось місто Львів, одне з найстарійших та унікальніших міст Європи - перлина Західної України.
Серед чудового архітектурного середовища біля затишного парку гостинно відкрив свої двері готельний комплекс «Дністер»- один з найпрестижніших у Львові готелів, котрий може прийняти одночасно 300 гостей та відповідає всім стандартам чотирьохзіркового готелю.

До послуг гостей 140 номерів, з яких 12 апартаментів, 33 напівлюкси, 57 покращенних та 40 звичайних. Всі номери обладнані новими меблями, мають ванні кімнати, кабельне телебачення, прямий міжміський та міжнародний зв’язок з можливістю виходу в Інтернет. Це прекрасне місце для провадження справ, відпочинку чи для вдалого їх поєднання.

Сервіс високого класу, комфорт, безпека та європейський стиль приваблюють увагу як українських, так й іноземних відвідувічів, серед яких дружина екс-президенту США Хілларі Клінтон, президенти країн Центральної Європи (Саміт 1999), перша леді Республіки Польща Іоланта Квасневська, видатний композитор сучасності Кшиштоф Пендерецький, кардинальска свита Папи Римського Івана Павла ІІ (червень 2001 р.) та ін.

Готель є членом Trade Leader’s Club, Deutscher Reiseburo Verband (DRV), а також членом ASTA.
Багаторазово готель та ресторан були нагороджені престижними європейськими та вітчизняними нагородами, серед яких «За найкращу торгову марку» (Мадрид, Іспанія, 1996, 1997 р.р.), Почесний Сертифікат Дослідного центру європейського ринку (Брюсель, Бельгія, 1998 р.), «Кришталевий лелека» (Київ, 2001 р.) та ін.

Високий клас готелю визначає й клас ресторану , котрий, на думку бізнесменів, є одним з найкращих місць у Львові для прийомів, презентацій та ділових обідів. Ресторан славиться традиційною українською та європейською кухнею.

Перелік послуг:
- прийом та обслуговування індивідуальних туристів та груп;
- семінари, конференції, виставки, ярмарки;
- бенкети, фуршети, гала-бенкети;
- послуги перекладача-гіда (англійська, французька, німецька);
- послуги секретаря;
- обслуговування туристичних груп у Львові та області, екскурсії українською та іноземними мовами;
- послуги транспорту по Україні та за кордоном;
- бронювання готелів по Україні;
- бронювання з/д та авіаквитків;
- оренда автомашини/мікроавтобуса з водієм;
- факс, Інтернет, ксерокс.
Аеропорт «Львів» - 15 хвилин, залізничний вокзал «Львів»- 10 хв.

Готель «Дністер» - запорука Вашого успіху!
Код компании: 2434