Закрите акціонерне товариство "Сєверодонецьке об'єднання "Азот", вул. Півоварова, 5, м. Сєверодонецьк, Луганська обл., 93403, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Сєверодонецьке об'єднання "Азот"

Адреса: вул. Півоварова, 5, м. Сєверодонецьк, Луганська обл., 93403, Україна
Телефон:+38(06452) 9-21-96, 4-44-50, 9-20-82
Факс: +38(06452) 98648
Вебсайт: http://www.azot.lg.ua
Мапа завантажується...


Керівник - Казаков Валентин Васильевич

Найбільше хімічне підприємство України - Сєверодонецьке промислове об'єднання "Азот" складається з декількох потужних технологічних комплексів, зв'язаних процесами переробки природного газу, бензолу, етилену та інших видів хімічної сировини.

Підприємство має розвинуту ремонтно-механічну, енергетичну, приладоремонтну базу, розгалуджене допоміжне господарство, власні очисні споруди, служби автоматизованих систем управління та контролю навколишнього середовища.

В об'єднанні виробляються наступні хімічні товари:
- аміак,
- аміачна селітра,
- карбамід,
- калієва селітра,
- міцна азотна кислота,
- особливо чиста азотна кислота,
- натрієва селітра,
- вуглецевоамонійні солі,
- метиловий спирт,
- формалін,
- адипінова кислота,
- вінілацетат та його похідні (полівінілацетатна дисперсія, полівініловий спирт),
- оцетова кислота,
- карбамідо-формальдегідні смоли,
- група товарів побутової хімії (чистячі, миючі, відбілюючі засоби, полівінілацетатний клей, вироби з поліетилену, поліетиленова плівка).

В законсервованому стані знаходяться крупнотоннажні виробництва поліетилену високого тиску і синтетичної себацінової кислоти.

Всього в об'єднанні виробляється понад 80 видів хімічної продукції з річним об'ємом випуску на суму біля 100 млн.доларів США. Усі товари сертифіковані, мають високі якісні характеристики, користуються стабільним попитом на світовому та внутрішньому ринках. Понад 50 % товарів, що випускає об'єднання, експортуються в США, Канаду, Японію, Китай, в країни Західної Європи, Південної Америки, в Росію та інші країни СНД.

За експорт якісної, конкурентоспроможної продукції, чітке виконання контрактів, активну інтеграцію в світову економіку Сєверодонецьке промислове об'єднання "Азот" нагороджено декількома престижними міжнародними призами, в тому числі "Gоld Glоbе" та призом Трейдлідерклаб.

Об'єднання має досвід співробітництва з будівництва та введення в експлуатацію великих хімічних виробництв із всесвітньо відомими фірмами, такими як "Salzgitter", "BASF" (Німеччина), "Lummus" (Франція), "Stamicarbon" (Голландія), "ТЕК" (Японія).

Зараз в об'єднанні розпочався черговий період реконструкції та модернізації виробництва. Для цього підготовлено ряд перспективних бізнес-проектів, в здійсненні яких об'єднання запрошує до участі провідні фірми світу та великих інвесторів.

В числі пропонуємих бізнес-проектів:
- реконструкція виробництв поліетилену, амміачної селітри,
- будівництво крупнотоннажного виробництва метилового спирту,
- перепрофілювання виробництва себацінової кислоти на випуск меламіну,
- будівництво виробництв хлорпренових каучуків та 1,4-бутандіолу,
- створення на Чорному морі терміналу по перевантаженню оцтової кислоти із залізничних вагонів у танкери.
Усі пропонуємі інвестиційні проекти мають реальну маркетингову перспективу, достатньо швидку окупаємість вкладених коштів.

Враховуючи потужний технічний і кадровий потенціал об'єднання, багатолітній досвід ефективного співробітництва з відомими фірмами, тут можна не тільки надійно вкласти кошти, але і гарантовано швидко одержати значний прибуток.
Об'єднання "Азот" готове до такого взаємовигідного співробітництва.
Код компании: 2401