Відкрите акціонерне товариство "Запорізький кабельний завод", вул. Гладкова, 2, м. Запоріжжя, 69093, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Запорізький кабельний завод"

Адреса:вул. Гладкова, 2, м. Запоріжжя, 69093, Україна
Телефон:+38(0612) 52-65-15, 52-73-60, 59-93-21, 59-95-04
Факс:+38(0612) 527197; 527273; 527302
Вебсайт:http://www.zkz.zp.ua http://www.cable.zaporozhye.net


Голова правління - Генеральний директор - Дьомкін Дмитро Вікторович

Ми розповімо про завод, який виробляє неізольовані дроти для повітряних ліній електропередач, дроти з паперовою, скловолокнистою, емальованою, полівінілхлоридною ізоляцією, дротів з мідною жилою які використовуються у багатьох галузях промисловості. Продукція ВАТ"Запорізький кабельний завод" відома не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Нас заслужено вважають одним з провідних виробників обмотувальної продукції.

"Запоріжкабель" - найстаріше підприємство м. Запоріжжя. Засновано у 1863 р. у селі Верхня Хортиця голландським колоністом А. Я. Коппом для виробництва землеробних знарядь. Продукція його користувалась великим попитом і знаходила збут як у Європейській частині Росії, так і в Сибіру.
З 1925 року номенклатура виробів поступово змінюється, завод переходить на виготовлення сепараторів, а потім різного ріжучого та вимірювального інструменту. Зламним у біографії підприємства став 1960 рік - прийняття рішення про організацію виробництва обмотувальних дротів для силових трансформаторів. У 1961 році завод став називатися "Запоріжкабель", у 1968 році була виготовлена обмотувальна машина нового покоління для виробництва дротів з посиленою ізоляцією. У 1970 році освоєно випуск спеціальних обмотувальних дротів для надпотужних трансформаторів.

На заводі освоєні передові технологічні процеси по всьому циклу виготовлення дротів: від отримання дроту до пакування готової продукції з використанням прогресивного технологічного обладнання. Ми постійно удосконалюємо технологію виготовлення та конструкцію дротів з метою покращення їх експлуатаційних характеристик.

Своїми успіхами ми забов'язані усім працівникам підприємства, що зробили його таким, яким воно є зараз, завоювавши репутацію, якою ми пишаємось.

З листопада 1994р. завод має назву Відкрите акціонерне товариство "Запорізький кабельний завод".

Багато років основним споживачем нашої продукції являється завод "Запоріжтрансформатор" - одне з найбільших та передових підприємств з випуску потужних силових трансформаторів. На цьому підприємстві з використанням наших дротів виготовлено унікальне електротехнічне обладнання.

Завод ВАТ "Запоріжкабель" має вигідне комунікаційне розташування. Він знаходиться в 1,5 км від залізничної станції "Хортиця" МПС та в 150 метрах від автомагістралі Запоріжжя -Дніпропетровськ.

Висока якість продукції, низькі ціни, мінімальний термін виготовлення і гнучка система знижок, роблять завод надійним партнером для взаємовигідного співробітництва.
Код компании: 2352