Відкрите акціонерне товариство "Запорізький завод високовольтної апаратури", Дніпропетровське шосе, 13, м. Запоріжжя, 69069, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Запорізький завод високовольтної апаратури"

Адреса:Дніпропетровське шосе, 13, м. Запоріжжя, 69069, Україна
Телефон:+38(0612) 57-16-31, 59-30-73, 59-55-13
Факс:
Вебсайт:http://www.zva.zp.ua


Голова правління, генеральний директор - Вакатов Олександр Олексійович

Відкрите акціонерне товариство "Запорізький завод високовольтної апаратури" – один з провідних на Україні і добре відомих в світі виробник електрообладнання для передачі і розподілу енергії. Підприємство розробляє, виготовляє та поставляє електротехнічне обладнання практично в усі регіони світу.

Виробнича і випробувальна база підприємства дозволяє забезпечити виготовлення виробів по прогресивним технологічним процесам і на сучасному технологічному обладнанні з необхідним контролем якості, виконувати випробування виробів в повному обсязі, передбаченому національними та міжнародними стандартами і спеціальними вимогами Замовника.

Відкрите акціонерне товариство “Запорізький завод високовольтної апаратури” виробляє:
- вимірювальні трансформатори струму для включення в мережу напругою від 10 кВ до 1150 кВ, номінальний первинний струм від 15А до 4000А;
- вимірювальні трансформатори напруги і дільники напруги для включення в мережу від 35 кВ до 1150 кВ;
- комплектні розподільчі пристрої на напругу 6,10 та 3кВ, номінальний струм від 630 А до 3150А, струм відключення 20 та 31,5кА з маломасляними, вакуумними вимикачами;
- комплектні трансформаторні підстанції на напругу 6-10/0,4 кВ з силовими трансформаторами 160-400кВА;
- камери збірні односторонього обслуговування на напругу 6-10кВ, номінальний струм від 400А до 1000 А;
- роз’єднувачі на напругу від 10 до 330 кВ, номінальний струм від 400 А до 3150А (внутрішньої і зовнішньої установки);
- реконструкцію і підвищення технічного рівня підстанції КРУ та КСО шляхом заміни масляних вимикачів на вакуумні або елегазові вимикачі з установкою сучасних релейних схем захисту та автоматики.

Достоїнством поставляємого обладнання є: швидкий і легкий монтаж, мала площа установочного місця, зручне та безпечне обслуговування, надійність в роботі.

За бажанням замовника підприємство здійснює повний обсяг послуг по монтажу та голагоджуванню поставляємого обладнання з наступним сервісним обслуговуванням протягом гарантійного періоду.

Про високу якість та надійність продукції відкритого акціонерного товариства “Запорізький завод високовольтної апаратури” говорить те, що система якості сертифікована Голландською фірмою TNO CERTIFICATION за міжнародною системою ISО, що підтверджується міжнародним сертифікатом якості – реєстраційний номер S97.272.

Підприємство готове розглянути будь –які пропозиції з виготовлення високовольтної апаратури.
Код компании: 2317