Відкрите акціонерне товариство "Демітекс", вул. М.Бірюзова, 26/1, м. Полтава, 36007, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Демітекс"

Адреса:вул. М.Бірюзова, 26/1, м. Полтава, 36007, Україна
Телефон:+38(0532) 50-90-56, 61-27-01, 66-98-72
Факс:+38(0532) 509057; 509072
Вебсайт:http://www.chat.ru/~demitex


Голова правління - Біловодський Станіслав Федорович

ВАТ "Демітекс" – одне із найпотужніших виробників в Україні високоякісної пряжі з бавовни, хімічних волокон та їх суміші.
Вперше в 1933 році було прийнято рішення уряду СРСР про виробництво бавовняної пряжі для трикотажного і ткацького виробництва в Україні.
Центром виробництва було вибрано м. Полтаву.
В травні 1934 року розпочалося будівництво прядильної фабрики на 100 тисяч веретен.
На початку 90-х років в умовах ринку назріло питання випуску високоякісної і конкурентоспроможної пряжі. На технічній раді підприємства було прийнято рішення про здійснення реконструкції виробництва на основі передової зарубіжної техніки і технології.
В 1992 році на базі фабрики разом з фірмою ІНF, Великобританія, було створено спільне підприємство АТ “Демітекс”.
За роки спільної діяльності було встановлено близько 360 одиниць обладнання фірм Німеччини, Швейцарії, Італії, Японії та інших , що дозволило виробляти ткацьку і трикотажну пряжу різної лінійної щільності від 62,5 текс до 7,5 текс ( №№ 16/1-133/1, 40/2-133/2 ) високої якості.
В підприємство входить :
- пневмопрядильне виробництво ;
- кільцепрядильне виробництво .
На підприємстві застосовуються дві системи прядіння : кардна і гребінна.
В гребінній системі використовується кільцевий спосіб прядіння. В кардній системі використовується кільцевий і пневмомеханічний спосіб прядіння. Технічна база підприємства дозволяє систематично обновлювати асортимент продукції.
Об’єм випуску : 5300 тонн пряжі на рік.
Пряжа, що виробляється на сучасному технологічному устаткуванні, по своїх фізико-механічних показниках і чистоті відповідає міжнародним стандартам і є конкурентоспроможною на внутрішньому і світовому ринках.
Ім’я та продукція ВАТ “Демітекс” являються синонімами якості.
Розроблена і освоєна технологія виробництва меланжевої пряжі, пряжі з хімічних волокон та їх суміші з бавовною.
Пряжа експортується і продається на ринках таких країн як Англія, Бельгія, Німеччина, Румунія, Польща та Турцiя. Налагоджені тісні контакти по продажу пряжі підприємствам Росії та Білорусії.
На сьогоднішній день ВАТ “Демітекс” є провідним постачальником і визнаним партнером ткацьких і трикотажних фабрик України.
Пряжа - високоякісна продукція, якій можна довіряти, вироби з якої виглядають модно і елегантно.
Реалізацію продукції здійснює компанія “Юнітекс”.
Код компании: 1997