Відкрите акціонерне товариство "Гідросила", вул. Братиславська, 5, м. Кіровоград, 25006, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Гідросила"

Адреса:вул. Братиславська, 5, м. Кіровоград, 25006, Україна
Телефон:+38(0522) 35-83-18, 35-83-20, 35-83-45, 35-83-47
Факс:+38(0522) 358348
Вебсайт:http://www.hydrosila.com


Генеральний директор - Шамшур Олександр Захарович

Кіровоградське ВАТ "Гідросила" - провідне в Україні та країнах СНД підприємство з розробки та виробництва гідромашин для гідросистем тракторів, комбайнів, сільськогосподарських, дорожньо - будівних та інших мобільних машин.


Пролукція:
1.Насоси шестеренні групи "Г " та "D "
Робочий об'єм -4...20 куб.см
Максимальний тиск на виході -16 …20 МПа
Максимальна частота обертання - 3000 …4200 об/хв
Насоси малого типорозмірного ряду, створені спеціально за європейською конструкцією з крізним рівноміцним корпусом і двома кришками для роботи в гідросистемах з тиском до 210 кгс/кв.см. Застосування металофторопластових підшипників, прокатного алюмінієвого профілю дозволяє використовувати дані насоси, як в гідросистемах традиційних машин, так і машин з важкими умовами роботи, забезпечуючи їх безвідмовність та довговічність. Насоси виготовляються за установочними розмірами стандартів ДСТУ,SАЕ та DIN.

2.Насоси шестеренні групи "М "
Робочий об'єм -20...63 куб.см
Максимальний тиск на виході -20 16 МПа
Шестеренні насоси групи "М "-насоси європейського рівня для гідросистем до 250 кгс/кв.см, в їх конструкції закладені передові концепції світового насособудування -металофторопластові втулки, тонкі латунні компенсатори.

3.Насоси шестеренні групи "А "
Робочий об'єм -32...250 куб.см
Максимальний тиск на виході -21 - 25 МПа
Насоси спеціально створені для роботи в гідросистемах з тиском до 210 кгс/кв.см, в умовах недостатньої фільтрації та низької якості робочої рідини. Використання металофторопластових вкладишів підвищило термін служби підшипників і виключило можливість їх заклинення. Трійна компенсація зношення робочих поверхонь дозволяє стабілізувати подачу насосів і значно збільшити їх ресурс у порівнянні з традиційними конструкціями. Насос НШ250 4 -самий потужний насос ряду НШ, що використовується на важких тракторах і машинах Чебоксарського заводу промислових тракторів. Завдяки відпрацьованності конструкції, виявив себе одним із самих надійних вузлів при експлуатації машин у важких умовах роботи гірничозбагачувальних комбінатів, рудників, дорожнього будівництва.

4.Насоси шестеренні групи "У" та "УФ"
Робочий об'єм -32...50 куб.см
Максимальний тиск на виході -14 …16 МПа
Максимальна частота обертання 3000 об/хв
Традиційні насоси, випускаються понад 40 років, добре зарекомендовали себе на ринку машин, які використовують гідросистеми з тиском від 175 кгс/кв.см до 210 кгс/кв.см. Налагоджена технологія виготовлення, застосування якісних матеріалів, що мають високу зносостійкість, дозволили збільшити ресурс цих насосів, підвищити надійність, забезпечити його ремонтопридатність та довговічність.

5.Насоси шестеренні секційні
Можливі будь - які варіанти секціонування насосів у відповідності із замовленням. Параметри, приєднувальні розміри валів і фланців одиночних і секційних насосів ідентичні. Частота обертання приводного вала секційних насосів визначається по секції з мінімальною частотою обертання. Максимальний тиск кожної секції доцільно узгодити з виготовлювачем. Тандемуються як насоси однієї групи, так і різних груп.

6.Насос шестеренний НШ6ФБ
Робочий об'єм -6,3 куб.см
Номінальна подача -9,0 л/хв
Номінальна частота обертання - 1500 с -1
Номінальнтий тиск настройки запобіжного клапана -10 …11 МПа
Вузол складається з шестеренного насоса об'ємом 6,3 куб.см/об, вбудованого головного запобіжного клапана, зливного фільтра і пристикованної ємкості для робочої рідини. Це малогабаритна насосна станція для малооб'ємних гідроприводів.

7.Гідромотори аксіально-поршневі
Робочий об''єм -33,3...110,8 куб.см
Максимальний тиск в гідролінії високого тиску - 35,7 …36,3 МПа
Номінальний тиск в гідролінії високого тиску - 22,5 …26,915 МПа
Максимальний обертовий момент -176 …583 Н -м
Гідромотори аксіально-поршневі, з робочим об'ємом 90 кв.см випускаються з 1980 року по ліцензії фірми "Sauer Sundstrand ", зараз самостійно розроблено і випускається весь типорозмірний ряд. Мотори призначнні для закритих гідросистем. Частота обертання вала прямо пропорціональна витратам робочої рідини. Вихідний обертовий момент прямо пропорціональний перепаду тиску між напорними гідролініями. В моторах передбачена можливість модульного монтажу розподільчої гідроапаратури.

8.Гідронасоси аксіально-поршневі регулюємі
Робочий об'єм -33,3...110,8 куб.см
Максимальний тиск в гідролінії високого тиску - 35,7 …36,3 МПа
Номінальний тиск в гідролінії високого тиску - 22,5 …26,915 МПа
Максимальна подача -113,5 …272,6 куб.дм/хв.

Насоси аксіально - поршневі регулюємі, з робочим об'ємом 90 кв.см випускаються з 1980 р. по ліцензії фірми "Sauer Sundstrand", зараз самостійно розроблено і випускається весь типорозмірний ряд. Насоси з похилою шайбою використовуються для об'ємних гідроприводів, які працюють по закритій схемі. Подача насоса прямо пропорціональна частоті обертання ротора та робочому об'єму, який регулюється шляхом змін кута похилої шайби. Напрямок потоку робочої рідини змінюється завдяки повороту похилої шайби в протилежний бік відносно її нейтрального положення.
В насосах передбачена можливість тандемування. Модульне приєднання розподільника дозволяє приєднати системи управління різних типів: без системи сервоуправління, з гідромеханічною системою управління, з регуляторами граничного тиску, з електромеханічною системою управління і насосами підпитки внутрішнього зчеплення для тандемування з шестеренними насосами.

9.Насоси аксіально-поршневі регулюємі з автоматичною системою управління подачою та тиском НАПОР
Номінальний робочий об'єм -25,4...61,8 куб.см
Номінальна подача -45,12 …88,86 куб.дм/хв.
Максимальний тиск на виході -25 …28 МПа
Мінімальний тиск на виході -2,5 …2,8 МПа
Номінальна частота обертання 1920 …1500 хв-1
Аксіально - поршневі регулюємі насоси з похилою шайбою призначені для відкритих централізованих гідросистем тракторів і сільськогосподарських машин. Подача насоса прямо пропорціональна частоті обертання ротора і робочому об'єму, який регулюється шляхом зміни кута похилої шайби. Автоматична система управління включає в себе регулятор подачі і регулятор тиску. Регулятор подачі підтримує подачу насоса на заданному рівні незалежно від навантаженя і частоти обертання. Регулятор граничного тиску обмежує значення максимального тиску в напірній гідролінії.
В конструкції насоса передбачена можливість тандемування.

10.Масляні насоси для дизельних двигунів

Система забезпечення якості, що впроваджена на ВАТ "Гідросила", сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів серії ISO9001 фірмою "Бюро Веритас", Франція, сертифікат №66013.
Код компании: 1973