Компанія "Еталон-Україна", вул. Виборзька, 78, м. Київ, 03067, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Еталон-Україна"

Адреса:вул. Виборзька, 78, м. Київ, 03067, Україна
Телефон:+38 (044) 20-707-22
Факс:+38 (044) 20-707-20
Вебсайт:www.etalon.com.uaКомпанія з 1998 року спеціалізується на виробництві та доставці артезіанської питної води ТМ Еталон. Головне в роботі компанії - виробництво високоякісної продукції та своєчасна доставка її нашим клієнтам. Ми прикладаємо всі зусилля для дотримання основного принципу - доставка якісного продукту в день заказу.

Сучасне обладнання та використання новітніх технологій дозволяють компанії випускати широкий асортимент продукції. По параметрам якості, рівню сервісу та широті асортименту продукції, компанія займає одне з провідних місць на українському ринку.

Компанія „Еталон – Україна” пропонує безкоштовну доставку артезіанської доочищеної питної води „Еталон - негазована”: „Класична”, „Пом’якшена”, „Йодована”, „Природна”, глибокої очистки та воду в упаковці Bag-in-box ємністю 20 л. На нашому виробництві встановлено технічне устаткування кращих американських та європейських виробників, які займають провідні позиції на світовому ринку водоочисного обладнання. Щоб зробити комфортним споживання нашої води, для клієнтів ми пропонуємо різноманітні аксесуари: кулери, помпи, диспенсери, підставки.

Компанія постачає продукцію ТМ Еталон в офіси багатьох великих та відомих українських компаній. Серед них: Посольство Німеччини, Авіалінії "Люфтганза", Американська рада з освіти "Акселс", Атлетичний клуб, Зал офіційних делегацій Аеропорта "Бориспіль", Видавництво "Бліц-Інформ", СК "Інго Україна", "Укрсиббанк", "ОТІС", "АВТ Баварія", Компанія "Утел" та інші.

Вся продукція сертифікована, а виробничий комплекс має "Атестат виробництва" Держстандарта України.

Сировиною для виготовлення всіх видів води ТМ "Еталон" -є артезіанська вода, яка видобувається із джерела глибиною 323 м. Ця вода Юрського геологічного горизонту не містить техногенних забруднень, ідеальна по своєму мікро та макро складу.

Артезіанською ознакою вважається наявність напору, тобто природного підняття підземної води вище глибини водонасосного горизонту. Така вода не бере участь в круговороті води в природі, тому наявність в ній промислових та радіаційних забруднень повністю виключена.

Код компании: 19700