Акціонерне товариство закритого типу "Укргазтехніка", пл. Конституції, 1, оф. 501, Палац Праці, 6-й під., м. Харків, 61200, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство закритого типу "Укргазтехніка"

Адреса:пл. Конституції, 1, оф. 501, Палац Праці, 6-й під., м. Харків, 61200, Україна
Телефон:+38(057) 719-15-62, 719-16-57, 719-16-62, 731-46-40
Факс:
Вебсайт:http://www.ugt.com.ua


Директор - Шафорост Дмитро Іванович

Основним напрямком діяльності є комплексне вирішення проблем, що стоять перед підприємствами в питаннях газопостачання, теплопостачання і автоматики з використанням енергозберігаючих технологій. Це децентралізація систем опалення, там де це доцільно, модернізація котельних, будівництво вбудованих, прибудованих і покрівельних котелень, установка променевого опалення, модернізація термічних і плавильних печей, сушил тощо.

Всі роботи виконуються досвідченими спеціалістами "під ключ". Підприємство має потужну виробничу базу, де виготовляється енергозберігаюче обладнання, що використовується при монтажі - це котли, пальники, автоматика.

Випускаємі котли (потужністю від 0,63 до 2,5 МВт), за пропозицією спеціалістів підприємства спільно з інститутом розробником, проходять модернізацію для досягнення ними європейського рівня. Котли мають КПД не нижче 92 %, працюють під тиском 6кг/см2 і з температурою води на виході 1150С і випускаються в повному комплекті, готовими до монтажу.

Газові пальники ГГБ, розроблені спеціалістами Укргазтехніки пройшли сертифікацію і вперше випускаються у блочному виконанні потужністю до 10МВт, а це втричі перевищує раніше випускаємі в Україні.

Дві лабораторії постійно працюють над створенням найновішої котельної автоматики БАРС, яка відповідає самим високим сучасним вимогам. Вона створена для управління паровими і водогрійними котлами, печами різної модифікації, сушарками для зерна і технологічних потреб. Крім серії блоків БАРС, розробляються і випускаються різноманітні датчики, регулятори і інші засоби автоматизації.

Автоматика БАРС розрахована на широке коло споживачів, а відповідно і її модифікації виконані від самих простих до самих досконалих, що дозволяють експлуатувати газоспоживаюче обладнання в самих економічних режимах.

Запрошуємо до співробітництва.
Код компании: 19475