Компанія "Arzinger", вул.Жилянська, 75, Бізнес-центр "Євразія", м. Київ, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія "Arzinger"

Адреса:вул.Жилянська, 75, Бізнес-центр "Євразія", м. Київ, Україна
Телефон:+38(044) 390-55-33
Факс:+38(044) 390-55-40
Вебсайт:www.arzinger.uaНезалежна національна юридична компанія «Arzinger» (до березня 2009 р. – «Арцингер та Партнери Україна») є одним з провідних юридичних консультантів в Україні. Юридична компанія заснували у 2002 р. Райнер Арцингер та двоє українських юристів - Сергій Шкляр (в даний момент управляючий партнер компанії) і Тімур Бондарєв (зараз старший партнер). Пізніше до складу партнерів увійшов німецький юрист Вольфрам Ребок (в даний момент старший партнер).

За станом на березень 2009 року наша команда налічує 8 партнерів та 70 співробітників серед яких 40 досвідчених юристів,в тому числі сертифіковані патентні повірені, арбітражні управляючі та професійні учасники фондового ринку. Вже за перші роки роботи офіс «Арцингер і Партнери Україна» став найбільшим і найдинамічнішим офісом мережі. Щороку, починаючи з 2002 р. українська компанія динамічно зростала, подвоюючи оборот і кількість юристів. У 2007 р. «Arzinger» став першою українською юридичною фірмою, яка відкрила офіс у Львові – центрі Західної України.

Для підтримки динаміки розвитку в січні 2009 р. компанія розробила нову стратегію, що передбачає перехід у статус незалежної національної юридичної компанії, вихід на нові ринки і розширення напрямків юридичної практики, приєднання до міжнародних асоціацій незалежних юридичних фірм. У рамках стратегії була розроблена нова організаційна структура і систематизовані бізнес-процеси у сфері управління знаннями, IT, роботи з персоналом і маркетингових комунікацій.

Компанія спеціалізується на широкому колі юридичних практик, у тому числі в області корпоративного права і M&А, нерухомості і будівництва, антимонопольного права і конкуренції, судового і арбітражного представництва, права інтелектуальної власності, фінансового і банківського права, державно-приватного партнерства, державних закупівель, трудового права, адміністративного права, фондового ринку і IPO. Наша компанія надає глибоку юридичну експертизу підприємствам різних секторів бізнесу, у тому числі у сфері фінансових послуг, енергетики, нерухомості, фармацевтичної галузі, харчової промисловості, телекомунікації, роздрібної торгівлі, агропромисловості (сільського господарства), інфраструктури і транспорту.

Серед клієнтів Arzinger: Porsche, Strabag, Schlumberger, Schwarzmüller, Claas, SSI Schäfer Shop, Porr, Big Dutchman, Aerosvit, Bayer AG, Bunge, Henkel Group, Standartbank, Rheinmetall, Rhenus Logistics, System Capital Management, Blackstone, Wienerberger, Vienna Insurance group, SHARP, YKK, Raiffeisenbank, Raiffeisen Evolution, Астеліт, Укртелеком, Промінвєстбанк

Arzinger будує надійні партнерські стосунки з провідними юридичними компаніями Німеччини, Австрії, Великобританії, США, Росії і багатьох інших юрисдикцій. Завдяки цьому наші клієнти отримують юридичні послуги найвищої якості на глобальному рівні. Ці стосунки розвивалися і міцніли впродовж декількох років, але вони не є ексклюзивними. Таким чином Arzinger має можливість обслуговувати будь-яку міжнародну клієнтську трансакцію в партнерстві з тими юридичними компаніями, які, на наш погляд, мають відповідний досвід і надають найбільш глибоку експертизу.
Код компании: 19379