Центральний музей Збройних сил України, вул. Грушевського, 30/1, м. Київ, 01021, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Центральний музей Збройних сил України

Адреса:вул. Грушевського, 30/1, м. Київ, 01021, Україна
Телефон:+38(044) 253-27-50, 284-62-12
Факс:
Вебсайт:


Начальник - Карпов Віктор Васильович

У Кріпосному провулку, поряд з прославленим заводом «Арсенал» та Центральним будинком офіцерів Збройних сил України, розташований єдиний у країні музей, який розповідає про історію розвитку військової справи на теренах України, починаючи з найдавніших часів до сьогодення.

Центральний музей Збройних сил України заснований Міністерством оборони в жовтні 1995 року, а вже у вересні 1996 року він отримав статус Центрального і головного музею в системі військово-музейної справи в Збройних силах України, а вперше відкрив свої двері для відвідувачів 14 червня 1998 року.

Постійно діюча експозиція музею висвітлює загальний розвиток військової справи на теренах України на усьому шляху її історичного розвитку.

До складу Центрального музею Збройних сил України входить три філії: Музей Ракетних військ стратегічного призначення (м. Первомайськ), Військово-морський музейний комплекс «Балаклава» (м. Севастополь) та Волинський регіональний музей Українського війська та військової техніки (м. Луцьк).
Код компании: 19316