Український державний науково-дослідний та проектний інститут "УкрНДІпроектреставрація", пл. Контрактова, 4, м. Київ, 04070, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Український державний науково-дослідний та проектний інститут "УкрНДІпроектреставрація"

Адреса:пл. Контрактова, 4, м. Київ, 04070, Україна
Телефон:+38(044) 417-37-10, 417-53-34
Факс:
Вебсайт:


Директор - Антонюк Анатолій Євдокимович

Проектний інститут «УкрНДІпроектреставрація» понад 20 років спеціалізується на розробці проектної документації з пам'яток архітектури і містобудування, садово-паркового мистецтва України.

Реставрація об'єктів виконується на основі наукових, історико-архівних досліджень, а також натурних робіт: обмірів, археологічних вишукувань, хіміко-технологічних та інших розробок, передбачених як законодавчими документами в галузі охорони пам'яток України, так і міжнародними актами.
Розробляються ексклюзивні проекти з благоустрою, інженерного обладнання та інтер'єрів пам'яток; спеціалісти інституту беруть активну участь у розробці сучасних проектів як житлових споруд, так і громадських будівель.

Інститут «УкрНДІпроектреставрація» працював над такими об'єктами: споруди ансамблю Національного заповідника «Софія Київська» в м. Київ; Успенський собор Києво-Печерської лаври в м. Київ; Маріїнський палац у м. Київ; храм св. князя Володимира на мисі Херсонес у Севастополі; залізничний вокзал станції Київ-Пасажирський у м. Київ; колишній будинок Городецького на вул. Банковій, 10 у м. Київ; Кловський палац у м. Київ.
Код компании: 19298