Товариство з обмеженою відповідальністю "Штрайф Баулогістик Україна", вул. Воровського, 26, офіс 312, м. Київ, 01054, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Штрайф Баулогістик Україна"

Адреса:вул. Воровського, 26, офіс 312, м. Київ, 01054, Україна
Телефон:+38(044) 482-06-87, 496-25-02, 496-25-03
Факс:
Вебсайт:


Генеральний директор - Чеслав Легут
Фінансовий директор - Мартинюк Владислав Анатолійович
Торговий директор - Хенрій Єдрей

ТзОВ "Штрайф Баулогістик Україна" - є однією з найпотужніших організацій, що займаються забезпеченням будівельного ринку України баштовими кранами.

Керівництво компанії: Генеральний директор - Чеслав Легут (Польща), Фінансовий директор - Мартинюк Владислав Анатолійович (Україна), Директор з торгово-маркетингових питань - Хенрік Єдрей (Польща).

За плечима керівників компанії великий досвід в будівельній галузі, як на території України, так і на території інших європейських держав.

Організація досить молода (заснована в 2005р.), але за період існування, завдяки наполегливій праці трудового колективу та керівництва, вона змогла вийти на досить високий рівень надання послуг та завоювати повагу замовників. Серед постійних замовників "Штрайф Баулогістик Україна" такі відомі будівельні організації: "Аеробуд", "Центробуд", "Мастер-Буд", ЮЗТС Будівельне Управління - 145, Інвестиційна компанія "Ярославів Вал", БК "МТД", "Аркада", "Спецвисотмонтаж", та інші.

При цьому спектр послуг організації не обмежується продажем техніки, фірма "Штрайф Баулогістик Україна" надає послуги з оренди баштових кранів, сервісного обслуговування та забезпечення запасними частинами, причому сервіс може здійснюватися не тільки тієї техніки, що була придбана в нашій організації.

Основу механізованої бази нашої організації складають баштові крани LIEBHERR (Німеччина), серед яких такі моделі: 71ЕС, 91ЕС, 112ЕС-Н, 120ЕС-Н. Крім того на базі фірми є єдиний в Україні кран LIEBHERR 315НС-L, вантажопідйомність якого складає 24,0т, висота до 110м без закріплення крану до будівлі. "Штрайф Баулогістик Україна" має власну сервісну службу та машиністів баштових кранів - це висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи в даній галузі.

Штат організації постійно зростає, так як діяльність розширюється на всю територію України. Так як географія обслуговування розширюється, то в майбутніх планах підприємства намічається відкриття декількох офісів по Україні. Організація постійно створює нові робочі місця, хай в невеликих об'ємах, але їх кількість постійно збільшується, крім того створюються сприятливі умови для тих працівників, які вже працюють в компанії.

Код компании: 19222