Компанія Honeywell Україна, бул. І. Лепсе, 4, "Сільвер Центр" Київ, 03680, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Компанія Honeywell Україна

Адреса:бул. І. Лепсе, 4, "Сільвер Центр" Київ, 03680, Україна
Телефон:+38 (044) 201-44-74
Факс:+38 (044) 201-44-75
Вебсайт:www.honeywell.сom/ps

Генеральний директор Свириденко Віктор Володимирович

Компанія Honeywell, США є провідним постачальником найновітніших технологій автоматизації та забезпечує своїх клієнтів технологіями керування промисловими об'єктами та будівлями, системами для авіації та космосу, виробництва електроенергії та сучасними матеріалами для різних галузей промисловості. Фінансовий обіг компанії складає 34,6 мільярдів доларів США на рік. Honeywell працює в Україні більше 15 років в галузі постачання та впровадження найновітніших технологій автоматизації. Сфера діяльності відділення з автоматизації та управління поділяється на чотири напрямки: промислова автоматика та КВП, автоматика для керування системами ОВВК, автоматика для горіння.
Діяльність Honeywell в області промислової автоматизації - це постачання засобів автоматизації та комплектуючих до них, запчастин і надання інженерних послуг для вирішення завдань автоматизації виробничого обладнання, технологічних процесів і підприємств в цілому. Протягом багатьох років Honeywell впроваджує проекти з автоматизації і послідовно розроблює рішення, направлені на оптимізацію промислових виробництв. Ключовим принципом роботи Honeywell є сервісна та післяпродажна підтримка виробів більш раннього покоління, а також можливості Інтеграції систем керування та обладнання Honeywell з виробами інших постачальників.
Honeywell постачає системи та надає послуги, що забезпечують економію енергії, захист навколишнього середовища, збільшують продуктивність та підвищують безпеку.
Honeywell в Україні має всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи на виконання робіт і постачання обладнання. Обладнання, що постачається занесене до Державного реєстру України. У1999 році Honeywell на Україні отримала сертифікат якості ISO 9001, а у 2003 році було отримано сертифікат якості ISO 9001:2000, який підтверджує, що всі процедури виконання проектів, постачання обладнання та систем в цілому відповідають світовим стандартам.
Код компании: 22360