Товариство з обмеженою відповідальністю "Фабрика "Деснянка", вул. Шевченка, 47, м. Ніжин, Чернігівська обл., 16600, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Фабрика "Деснянка"

Адреса:вул. Шевченка, 47, м. Ніжин, Чернігівська обл., 16600, Україна
Телефон:+38(04631) 2-31-60
Факс:+38(04631) 23160
Вебсайт:


Керівник - Процько Раїса Кесарівна

ТОВ фабрика "Деснянка" створена на базі однієї з найстаріших фабрик художніх промислів в Україні. Діяльність підприємства спрямована на разробку, виробництво та реалізацію широкого асортименту продукції.

Очолює ТОВ фабрику "Деснянка" Раїса Кесарівна Процько - кандидат економічних наук, талановитий керівник та організатор виробництва, за плечима якої багатий керівницький досвід на підприємстві "Прогрес", "Електрон-сервіс" та інш.

Основний асортимент продукції:
— постільна та столова білизна з ручною та машино-ручною вишивкою;
— купони сорочок, жіночі та чоловічі сорочки з вишивкою, зроблені в національному українському стилі;
— сучасні модели жіночої одежі з використанням елементів ручної та машинно-ручноі вишивки.

У зв'язку з диверсифікацією діяльності фабрика також розпочала виробництво такої продукції:
Ковдри;
Гардини та занавіски;
Спецодяг;
Одяг для дітей;
Теплі куртки.

Територія фабрики, загальна площа якої складає 0,7 га, розташована в центрі м.Ніжина. Загальна промислова площа складає 1500м2.
На фабриці "Деснянка" 240 робочих місць, обладнанних швейними машинами російського та чешського виробництва і 15 посад апарату управління.

До акціонування фабрики її продукція експортувалась через Український концерн художніх промислів в Канаду, США, Чехословачину, в усі держави СНД и Балтії, інші країни світу. У зв'язку з розпадом СРСР та переходом економіки до ринкових відносин, розірвалися міцні та налагоджені господарські зв'язки, наслідком чого сталася втрата ринків збуту продукції. В теперешній час продукція фабрики збувається у всі областні центри України (Одеса, Харків, Донецьк, Запоріжжя, Луцьк та інш.). Покупців приваблює широкий асортимент художніх виробів, а також використання натуральних тканин для виробництва фабричної продукції.
Керівництво фабрики «Деснянка» розуміє важливість та необхідність запровадження нових технологій, залучення висококваліфікованих спеціалістів, що допоможе збільшити конкурентоспроможність продукції, і тим самим фабрика займе чільне місце серед відчизнянних та іноземних підприємств легкої промисловості. З цією метою фабрика «Деснянка» запрошує до співробітництва інвесторів та ділових партнерів на взаємовигідних умовах.
Код компании: 1805