Акціонерне товариство "Українські сателітарні системи" ("УкрСат"), вул. Борисоглібська 12, м. Київ, 04070, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство "Українські сателітарні системи" ("УкрСат")

Адреса:вул. Борисоглібська 12, м. Київ, 04070, Україна
Телефон:+38(044) 596-10-11
Факс:+38(044) 5961020
Вебсайт:www.ukrsat.com


Голова правління - Борис Непомящий

"Українські сателітарні системи" (АТ "УкрСат") — це сучасне вітчизняне багатопрофільне підприємство, яке створене без участі іноземного капіталу, відоме як найбільший оператор супутникового зв’язку в Україні.

В 1995 році АТ "УкрСат" ввело в експлуатацію Центр управління системами супутникового зв’язку, що здатен обслужити близько 400 станцій, розташованих на території України. Сучасний центральний апаратний комплекс АТ "УкрСат" придбав та ввів в експлуатацію самостійно, без фінансової та іншої допомоги держави. Він входить в 10-ку найбільш потужних в Європі. Пізніше, власними силами, були проведені дві глобальні модернізації Центра управління системами супутникового зв’язку. Створено потужніший Телепорт, який здатен обслужити 12000 станцій (VSAT-терміналів). Кожна з них забезпечує зв’язок високої якості всіх видів: передачу даних, мови, факсів, відео, Інтернет.
Використання Центра управління системами супутникового зв’язку дозволяє економити значні державні кошти, забезпечує найбільш високі (в порівнянні з іншими способами організації супутникового зв’язку) техніко-економічні показники як при закупках обладнання для відомчих інтегральних мереж, так і при їх експлуатації.
Компанією "УкрСат" реалізовано ряд стратегічних інформаціоно-телекомунікаційних проектів: Державної податкової адміністрації України і Державної Митної служби України, корпоративні супутникові системи ряду банків, інших державних та комерційних організацій.
З 1999 року АТ "УкрСат" надає послуги Інтернет вагомим державним і приватним організаціям, провідним Інтернет-провайдерам України. Крім цього, побудувавши найпотужніший Інтернет Вузол, маючи власні потужні зовнішні канали в США, Європу, Росію, забезпечує своїм клієнтам весь комплекс послуг, координує процес від користувача до ведучого оператора.
В своїй структурі "УкрСат" має 8 філій та 16 партнерських компаній, в яких є власником 50 % акцій.
В тому ж році компанія зареєструвала нову торгову марку "СатЕліт". Зараз до послуг українських користувачів пропонується єдиний комплекс "економних" Інтернет і пейджингових послуг, орієнтованих на масовий ринок.
Назва нової торгової марки органічно об’єднує тематику космічного зв’язку з високою якістю послуг.
Вже наступного 2000 року компанія "УкрСат" створила інформаційну агенцію "СатІнформ", яка включає в себе телевізійний проект "Реал-Відео". Людина, що знаходиться в будь-якій країні, може стати спостерігачем будь-якої події в світі через мережу Інтернет. Таким чином вітчизняна компанія "УкрСат" перетнула географічні та часові кордони. Використання високих технологій, можливості Інтернет дозволяють віртуально приймати участь в прес-конференціях, завдяки запитанням, поставленим через чат, телемостах, концертах, спортивних змаганнях. Цим "СатІнформ" і відрізняється від усіх вже існуючих в Україні інформагентств. Спілкування з мільйонними аудиторіями важливе як для політичних діячів, так і для бізнесменів, робітників культури, спортсменів, журналістів. "СатІнформ" це новітня оперативність передачі інформації на величезні простори, висока якість відеотрансляцій в Інтернет.
"УкрСат" розширює свою діяльність як оператор зв’язку і в "несупутникових" сферах: пейджинг, транкінг, мережа контролю за рухом транспортних засобів, збудований потужний Інтернет-вузол, створюється Київська опорна інтегральна мережа, іде будівництво місцевих телефонних мереж суспільного користування, встановлюється власна АТС в Києві.
АТ "УкрСат" видано сертифікат "Сервіс-провайдер найвищої кваліфікації по обладнанню супутникового зв’язку". Такий документ сьогодні є єдиним в усій Східній Європі. Закордонні спеціалісти вважають, що послуги АТ "УкрСат" за своїм рівнем якості не поступаються послугам західноєвропейських операторів при значно, в 2-3 рази менших, витратах. "УкрСат" має на меті отримання прибутку не за рахунок підвищення цін, а за рахунок збільшення обсягів і покращення якості своїх послуг якомога більшій кількості споживачів.
Держкомітет зв’язку України надав організації повноваження на самостійну взаємодію з міжнародним консорціумом INTELSAT за всіма договірними, фінансовими и техніко-експлуатаційними питаннями, без посередників в Україні і за її межами.
З березня 1999 року компанія реалізує благодійну програму "Молоде покоління — в XX століття". Забезпечивши обладнанням і підключивши 162 школи в м. Києві, менш ніж за рік, стартує другий етап програми — підключення до мережі Інтернет шкіл регіонів України. Вже більше 350 шкіл України, а саме: школи Обухівського, Фастівського, Броварського районів Київської області, Харьківської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької областей, Крима і м. Києва безкоштовно отримали від корпорації комп’ютери, інше обладнання і доступ до мережі Інтернет. Аналогічна робота проводиться і в інших областях. В майбутніх планах — надати обладнання і підключити до "Мережі Мереж" якомога більшу кількість учбових закладів Київської області, а згодом і всієї України.
Спеціалісти компанії допомагають в створенні шкільних Web-сторінок. Дякуючи освітньому Інтернет-порталу (http://edu.ukrsat.com), створеному "УкрСат", викладачі і учні знаходять корисну для себе інформацію, приймають участь в телеконференціях, віртуальних засіданнях клуба ерудитів, освітніх Інтернет-проектах.
Грошовими преміями компанія "УкрСат" нагороджує учнів — переможців олімпіад з інформатики та їх вчителів-наставників, проводить різноманітні конкурси для всіх учасників українського Інтернет-сектора.
Код компании: 1798