Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Строма", просп. Гагаріна, 20 а, м. Харків, 61010, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Строма"

Адреса:просп. Гагаріна, 20 а, м. Харків, 61010, Україна
Телефон:+38(057) 717-74-06
Факс:
Вебсайт:


Директор - Саєнко Анатолій Іванович

Компанії "Строма" вже 13 років. За цей період ми виросли із маленької фірми, яка займалася поставкою робочого взуття, одягу та засобів захисту у крупну, багатогалузеву компанію, яка має власні виробничі площі біля 8500м2, на яких розташовані виробництва:
- Будівельно-монтажні роботи.
- Виробництво металопластикових та алюмінієвих конструкцій.
- Виробництво меблів.
- Вакуумне тонування скла.
- Виробництво підошви із поліуретану і ТЕП.
- Виробництво гідравлічного підйомника "Строма-12".
- Поставка гірничо-шахтного обладнання.
- Поставка вугілля.

БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ РОБОТИ
т. 758-99-51, 758-99-52
В Асоціацію будівельних компаній "Строма" входять 8 виробничо-будівельних фірм. Маючи п'ятирічний досвід генпідрядника, власні та сумісні виробництва будівельних матеріалів. АБК "Строма" виконує будь-які спеціалізовані будівельно-монтажні та ремонтні роботи дуже якісно та швидко.
Власна виробнича база, матеріально-технічні ресурси, а також висококласні спеціалісти дають можливість безперебійно здійснювати будівельні роботи.

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛЕВОПЛАСТИКОВИХ ТА АЛЮМІНІЄВИХ КОНСТРУКЦІЙ
т. 758-99-53
У виробництві вікон, дверей, перегородок та інших конструкцій використовується профіль виробництва Германії, Туреччини та Греції, який відрізняється високою екологійністю. Ми використовуємо фурнітуру провідних виробників світу.
Наші спеціалісти допоможуть вирішити проблему функціонального та фактичного розділення простору, освітлення, звуко- та теплоізоляції. А вентельований або утеплений фасад із алюмінію або тонованого скла зробить зовнішній вигляд вашого приміщення бездоганним.

ВИРОБНИЦТВО МЕБЛІВ
т.171-464
Компанія "Строма" виробляє корпусні меблі для дому та офісу: кухні, шафи-купе, комп'ютерні столи, кабінети керівника та багато іншого. Меблі виробляються із українського та польського ламінованого, а також вкритого пластиком ДСП, з використанням фурнітури провыдних закордонних виробників на високоякісному італійському обладнанні. Все це робить наші меблі надійними, елегантними та доступними за ціною.
Крім того при проектуванні меблів враховуються усі побажання Замовника, а наші спеціалісти допоможуть Вам розробити дизайн інтер'єру. Перелік наших клієнтів досить великий.

ВАКУУМНЕ ТОНУВАННЯ СКЛА ВІД "GLASS COLOR" LTD
т. 177-406, 543-680
Тоноване скло знаходить широке застосування у будівництві, як для зовнішнього облицювання фасадів будівель, так і при внутрішньому оздобленні приміщень, надає їм сучасний, оригінальний вигляд. Воно захищає від сонячного світла і обмежує пропускання ультрафіолетового випромінювання у приміщення, захищаючи меблі та предмети інтер'єру від вицвітання.
"Glass color" LTD - новий підрозділ нашої компанії, який використовує нові технології, дозволяючи за побажанням клієнта виготовляти скло з будь-якими характеристиками відображення світлового та теплового випромінювання.

ВИРОБНИЦТВО ПІДОШВИ ІЗ ПОЛІУРЕТАНУ ТА ТЕП ВІД ТОВ "АІРПЛАСТ"
т.715-81-89
Підошву із поліуретану виробляє ТОВ "Аірпласт", яке є одним із підрозділів компанії "Строма". Якість, новинки, творче уявлення, відмінний сервіс та великий досвід, ось вже більш 10 років є нашими перевагами у галузі виробництва підошви для взуття. З 2002 року високі технології у галузі переробки поліуретану за допомогою сучасного обладнання німецької фірми "Desma" дають нам можливість бути в авангарді. Потужність виробництва 240 000 пар підошви в місяць.
Наша продукція, при дуже високій якості має найнижчу ціну, тому що підприємство працює у спеціальному інвестиційному режимі міста Харкова.

ВИРОБНИЦТВО ГІДРАВЛІЧНОГО ПІДІЙМАЧА "СТРОМА-12"
т. 758-99-52
Гідравлічний підіймач "Строма-12" здатний підіймати на висоту 12 м. двох чоловік разом з 250 кг. вантажу. Живлення від мережі 380 В, можливість переміщення підіймача вручну або причепом до будь-якої вантажівки, автомобіля або трактора, роблять його незамінним на підстанціях до 120 кВ, при ремонтних та оформлювальних роботах.

ПОСТАЧАННЯ ГІРНИЧО-ШАХТНОГО ОБЛАДНАННЯ
т. 758-99-53
ТОВ компанія "Строма" є офіційним дилером ВАТ ХМЗ "Світло Шахтаря" - найбільшого на Україні виробника скребкових конвейєрів.

ПОСТАВКА ВУГІЛЛЯ
т. 758-99-53
Працюючи у тісній співпраці з провідними вугільними підприємствами України, такими як ДП "Ровенькиантрацит", ДП "Шахтарськантрацит" компанія "Строма" здійснює вагонні поставки та реалізацію вугілля марок антрацит.
Код компании: 1711