Товариство з обмеженою відповідальністю "Шувар", вул. Чукаріна, 6, м. Львів, 79070, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Шувар"

Адреса:вул. Чукаріна, 6, м. Львів, 79070, Україна
Телефон:+38(032) 221-00-69
Факс:+38(032) 2234574
Вебсайт:http://www.shuvar.lviv.ua


Директор - Федишин Роман Степанович

ТзОВ «ШУВАР» розпочав свою роботу в 1991 році з невеликого підприємства - продуктового магазину. В 2000 році був закладений перший камінь в будівництві гуртового продуктового ринку «ШУВАР». Саме розуміння потреби захисту вітчизняного фермера і підтримки агропромислового сектору регіону, плюс бажання створити сильного, мажоритарного оператора ринку і були мотиваторами створення такого бізнесу.

Основний напрям діяльності підприємства - гуртовий продуктовий ринок. Оскільки наш ринок є першим, організованим гуртовим продуктовим ринком в Україні, ми знаходимось у постійному пошуку потенційних клієнтів: покупців та продавців, які готові до співпраці з нами.

У 2004 році ринок розширився до 7,8 га; з липня 2004 року 450 автомобілів можуть одночасно реалізувати продукцію на майданчику площею 2,5 га. На сьогодні торгівля сільськогосподарської продукції здійснюється під накриттям, що є значною зручністю для клієнтів - захист від негоди.

У 2005 році ТзОВ "Шувар" розпочало новий напрям діяльності—пакування овочів та фруктів. На сьогодні дочірнє підприємство "Шувар - продукт" переробляє такі види продукції як картопля, буряки, морква та цибуля; в перспективі - фрукти та цитрусові.

З січня 2006 року гуртовий продуктовий ринок "Шувар" буде перетворено в Регіональний Аграрний Центр "Шувар" - єдиний в Західному регіоні ринок свіжої продукції такого масштабу зі спеціалізованими стаціонарними спорудами, які будуть зайняті під такі види продукції як овочі та фрукти, свіже м'ясо, рибна продукція, квіти із розвиненою інфраструктурою ринку та значними площами складських приміщень.

Розбудова мережі РАЦ по Україні впорядкує ринок свіжої продукції:
1. Дасть можливість виробникам планувати свою виробничу діяльність на основі кількісних та якісних замовлень;
2. Стабілізує цінову ситуацію;
3. Забезпечить доступ продукції дрібних товаровиробників на полиці супермаркетів за рахунок формування однорідних партій товару
4. Надасть доступ товаровиробникам до сконцентрованих гуртових покупців, і навпаки;
5. Створить альтернативні канали збуту;
6. Стане ефективною структурою моніторингу ринку;
7. Усуне причини виникнення "тіньових" схем документального оформлення гуртовими покупцями;
8. Стане ефективною складовою експортної політики України;
9. Забезпечить населення якісною, безпечною, доступною за ціною та свіжою сільськогосподарською продукцією.
Код компании: 16910