Відкрите акціонерне товариство "Крюківський вагонобудівний завод", вул. І. Приходька, 139, м. Кременчук, Полтавська обл., 39621, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Крюківський вагонобудівний завод"

Адреса:вул. І. Приходька, 139, м. Кременчук, Полтавська обл., 39621, Україна
Телефон:+38(0536) 76-93-31, (05366) 6-20-49
Факс:+38(0532) 501421
Вебсайт:http://www.kvsz.com


Президент - Приходько Володимир Іванович

ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" є одним з найбільших виробників залізничного рухомого складу.

За більш ніж столітню історію ВАТ "КВБЗ" освоїв виробництво:
- понад 35-ти типів та моделей вантажних вагонів і пасажирських вагонів мод. 61-779 та їх модифікацій;
- кілька модифікацій гусеничних паромо-мостових машин;
- дорожньо-будівельної техніки а також автогрейдера ДЗк-250 і фронтального навантажувача ПФ-04;
- контейнерів;
- причіпа мод. 81024 до легкових автомобілів, ескалатора, вагонів метрополітену, рами візка вагону метрополітену та товарів народного вжитку.

Зусилля численного інженерно-технічного персоналу в тісному співробітництві з провідними науково-дослідними інститутами СНД, з якими акціонерне товариство підтримує багатолітні ділові зв'язки, постійно спрямовані на удосконалення існуючих та розробку нових прогресивних технологій, на випуск продукції яка відповідає вимогам міжнародних стандартів. Підприємство володіє великим виробничим потенціалом, здатним ефективно вирішувати питання освоєння нетрадиційної технологічно складної продукції.

Значна частина капіталовкладень постійно спрямовується на модернізацію існуючого виробництва, освоєння нових технологій, реконструкцію старих та будівництво нових цехів. Велика увага приділяється питанням екології. Підприємство стало учасником зовнішньоекономічної діяльності з 1962 року.

За досягнення в області зовнішньоекономічної діяльності концерн відмітили міжнародними нагородами:
1995 р. – Арка Європейського Міжнародного Призу Золотої Зірки (Франція);
1996 р. – Приз за кращу Торгову марку (Іспанія);
1996-1997 р.р. – Міжнародний Приз Золотої Зірки Якості (Іспанія);
1998 р. – Міжнародний Золотий и Срібний Приз за якість (Мексика);
2002-2004 р.р. – кращий роботодавець року (Україна);
2002-2004 р.р. – “Сумлінній платник податків”;
2003р. – переможник Всеукраїнського конкурсу якості “100 кращих товарів України”.
2004р. - переможник Всеукраїнського конкурсу якості “100 кращих товарів України”.
2004р. – Золота зірка SPI (Франція).
2004р. - Золотий ягуар (Україна).

Продукція, яку підприємство постачає багатьом країнам світу, дістала визнання користувачів високою експлуатаційною надійністю.

В даний час важко уявити вітчизняну вагонобудівну продукцію без Крюковських пасажирських та вантажних вагонів та ескалатора, вагонів метро та рами візка вагону метрополітену. За короткий час, вперше на Україні, створений і освоєний випуск сучасного пасажирського вагона і його модифікацій, тунельного та поверхового ескалатора, вагонів метро та рами візка вагону метрополітену.

Система якості ВАТ “КВСЗ” сертифікована у відповідності вимог Міжнародного стандарту ISO 9001-94 органами по сертифікації:
- у системі ТЮФ CERT (Германія): ТЮФ Рейнланд/Берлін-Бранденбург в 1996 году і повторно в 2000 році.
- у системі УкрСЕПРО: "СТАНКОСЕРТ" Одеса в 1999 році.

Система якості ВАТ “КВСЗ” сертифікована у відповідності вимог ДСТУ ISO 9001-2001 органом по сертифікації: Кременчуцьким ГЦ СМС в 2003 в році (Сертифікат № UA2.013.1011 від 26.12.03р.).

Система якості ВАТ “КВСЗ” сертифікована у системі Американської Асоціації залізниць, згідно умов стандарту AAR M-1003 в 2003 році (Сертифікат № QA-KCBPвід 14.11.03р).

ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" у травні місяці 2003 року сертифікував систему менеджменту якості компанією "БЮРО ВЕРИТАС Україна" у відповідності до вимог стандарту ISO 9001-2000 і одержав сертифікат на систему менеджменту якості № 131089 від 27.05.03р.
Виходячи з вимог стандарту ISO 9001-2000 "Системи менеджменту якості. Вимоги" розроблена і затверджена "Політика в області якості", розроблені процеси системи менеджменту якості а також:
структура керування системою менеджменту якості;
посібник з якості;
відкоректовані стандарти підприємства (СТП).

Сертифікат на систему якості ВАТ "КВБЗ" – це доказ здатності підприємства виконувати вимоги споживача і визнання споживачем гарантії якості продукції, що випускається. Сертифікат на систему менеджменту якості поширюється на всю номенклатуру, що випускається ВАТ "КВБЗ" продукції, враховує специфіку кожного виду виробів, їхнього виробництва й обслуговування.

Політика в області якості ВАТ "КВБЗ" формує єдність цілей і напрямків діяльності підприємства, створення умов для повного залучення всього персоналу в досягнення стратегічних і повсякденних задач, реалізація особистих якостей кожного співробітника. Життєдіяльність підприємства в повному обсязі залежить від споживачів продукції, що визначає необхідність урахування і подальшого задоволення не тільки дійсних, а і майбутніх потреб.

Нашою метою є постійне підвищення технологічного рівня пасажирських та вантажних вагонів, автодорожньої техніки, ескалаторів, обладнання для метрополітену і запасних частин до них, електродів, контейнерів, причепів до легкових автомобілів, їх надійність і конкурентноздатність, шляхом пошуку нових і удосконалення дійсних технологічних процесів.

Ця мета досягається шляхом підбору, підготовки і перепідготовки кадрів, участю в міжнародних виставках і конференціях, аналізом і моніторингом процесів, проведенням внутрішніх аудитів, вдосконаленням технології та конструкції виготовлюваної продукції.
Код компании: 16893