Приватне підприємство "Меблевий Альянс", Торгівельна марка "Ліга-Нова", вул. Лєскова, 1а, м. Київ, 01011, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Приватне підприємство "Меблевий Альянс", Торгівельна марка "Ліга-Нова"

Адреса:вул. Лєскова, 1а, м. Київ, 01011, Україна
Телефон:+38(044) 461-98-78
Факс:+38(044) 4619898
Вебсайт:http://www.liganova.kiev.ua


Директор - Свірський Олександр Станіславович

Компанія “Ліга-Нова”, яку на ринку України представляє ПП "Меблевий Альянс" - один з найбільших в Україні постачальників мебліів для офісу, дому, бару, ресторану, виробник м'яких офісних меблів серії “Бізнес-клас”.

Рік створення – 1994.

Фірмова торговельна ммережа представлена 21 магазином „Крісла Стільці Столи” в 15 містах: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Маріуполь, Миколаїв, Сімферополь, Вінниця, Херсон, Кривий Ріг, Харків, Луцьк, Кіровоград, Львів, Чернігів. Всі магазини компанії оформлені в одному корпоративному стилі і являють собою салони європейського рівня, що відповідають усім вимогам до організації торговельного простору для того, щоб покупець не тільки міг вибрати саме те, що йому потрібно, але і отримати задоволення від самого процесу покупки.

В кожному з меблевих салонів компанії “Крісла Стільці Столи” представлені більш ніж 1200 моделей меблів від провідних виробників Італії, Чехії, Польщі, України, Австрії, Малайзії, Китаю: крісла – шкіряні, гобеленові, стільці, столи – дерев'яні, металеві, пластикові, корпусні меблі – кабінети керівників, робочі міста менеджерів, м'які офісні меблі – дивани, софи, ексклюзивні домашні меблі Calligaris, широкий вибір основ столів, каркасів стільців тощо. Однією з особливостей компанії “Ліга-Нова” є наявність понад 90% меблів на складі, що значно економить час клієнтів.

Крім того, в магазинах компанії “Ліга-Нова” багатий вибір побутової техніки і нагрівачів “DeLonghi” і KENWOOD: кухонні комбайни, мікрохвильові печі, електродуховки, фритюрниці, соковижималки, блендери, подрібнювачі, міксери, кавоварки, фільтри для води, пилососи, масляні нагрівачі, тепловентилятори, газові інфрачервоні нагрівачі і багато іншого.

Компанії “Ліга-Нова” послідовно втілює в життя свою місію: зробити життя краще, зробити життя красивим і комфортним для всіх, хто нас оточує. Головний девіз компанії: в світі меблів основа – магазини "Ліга-Нова".
Код компании: 16839