Товариство з обмеженою відповідальністю "Таланлегпром", вул. Саксаганського, 77, м. Київ, 01033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Товариство з обмеженою відповідальністю "Таланлегпром"

Адреса:вул. Саксаганського, 77, м. Київ, 01033, Україна
Телефон:+38(044) 289-51-74
Факс:+38(044) 2894427
Вебсайт:http://www.talan.in.ua


Генеральний директор - Лаврик Андрій Миколайович

ТОВ "Таланлегпром" входить до Групи "Талан" (м. Ромни, Сумська обл.).

Сфера діяльності:
- пошиття спецодягу і спецвзуття

Фахівці Групи “ТАЛАН”, вивчивши світовий досвід, впровадили найсучасніші технології прямого приливу підошви та розробили моделі взуття, аналогів, якому немає в Україні. В основу технічного переоснащення було покладено придбання обладнання всесвітньо відомої машинобудівної компанії MAIN-GROUP (Італія). З 2003р. серійно йде випуск спецвзуття литтєвого методу кріплення на двошаровій поліуретановій підошві: перший амортизуючій шар – пористий поліуретан (ПУ), другий – термопластичний поліуретан (ТПУ) підвищеної зносостійкості для ходової поверхні підошви.

На початку 2004 року додатково збільшено потужності з випуску взуття литтєвого методу кріплення, але з гумовою підошвою, що додатково дозволило отримати високий показник стійкості до продавлювання та проколу, а також до впливу підвищених температур, навіть +300 оС. Переваги такого універсального взуття вже оцінили багато промислових підприємств України і, відчувши не тільки новий рівень якості, але справжній комфорт та покращений дизайн, не бажають повертатися до морально застарілого взуття цвяхового або борто-клейового методів кріплення підошви. Таким чином, сьогодні кожне підприємство, яке намагається крокувати в ногу з часом, має унікальну можливість придбати для захисту своїх працівників сучасне комфортне та надійне спецвзуття з натуральної шкіри підвищеної комфортності, в якому об’єднані такі властивості як легкість, гнучкість, антистатичність, маслобензостійкість та підвищену зносостійкість, а також стовідсоткову ізоляцію від проникнення вологи в середину взуття на місці з’єднання деталей верху з підошвою. Ця продукція відповідає нормам ДСТУ 3962-2000 (ГОСТ 12.4.137-2001) “Взуття спеціальне з верхом із шкіри для захисту від нафти, нафтопродуктів, кислот, лугів, нетоксичного та вибухонебезпечного пилу. ТУ”, ГОСТ 5394-89 “Обувь из юфти. Общие технические условия” та європейському стандарту EN 345. При встановленні внутрішнього металевого підноска (200Дж) спецвзуття додатково буде відповідати і вимогам ДСТУ 3835-98(ГОСТ 28507-99) “Взуття спеціальне з верхом із шкіри для захисту від механічного діяння. ТУ”. Усе це підтверджено відповідними сертифікатами.

Таланлегпром пропонує дану продукцію, в першу чергу, підприємствам металургійної та хімічної галузей, гірничодобувного та паливно-енергетичного комплексу з метою підвищення безпеки праці на робочих місцях та використання можливості сучасного підходу до якості продукції спеціального призначення. Необхідно враховувати і те, що при використанні спецвзуття нового покоління виникає значний економічний ефект від збільшення строків експлуатації продукції, а також можливого підвищення продуктивності праці робітників за рахунок відчутного комфорту під час роботи.
Код компании: 16798