Закрите акціонерне товариство "Винзавод "Фріззант", київський офіс, вул. Саксаганського, 53/80, м. Київ, 01033, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Закрите акціонерне товариство "Винзавод "Фріззант", київський офіс

Адреса:вул. Саксаганського, 53/80, м. Київ, 01033, Україна
Телефон:+38(044) 287-24-16, 287-61-77
Факс:
Вебсайт:


Голова правління - Жигінас Сергій Олександрович

Підприємство класичного виноробства - завод ЗАТ "Фріззант" - торгова марка "Музичі" - засновано у 1997 році.
Обравши ще на зорі заснування заводу основними принципами роботи - якість і доступну ціну - наші спеціалісти дотримуються їх й по теперішній час. Якість забезпечується ретельним відбором сировини, новітніми технологіями її переробки й сумлінністю працівників.

Завод обладнано сертифікованою лабораторією й має у штаті висококваліфікованих виноробів.

Для виробництва вин ТМ "Музичі" ми використовуємо тільки високоякісні виноматеріали, такі як: Каберне, Мерло, Одеський чорний, Сапераві, Бастардо, Аліготе, Ркацітелі, Фетяска, Мускат Гамбурзький, Шардоне тощо.

Усі виноматеріали ретельно відбираються на підприємствах первинного виноробства Одеської, Херсонської, Миколаївської областей та Криму, винороби яких вклали величезні зусилля та душу в їх створення.
Подальша м'яка переробка відібраних виноматеріалів, сучасне італійське устаткування, нові розробки НДІ виноградарства і виноробства "Магарач" і високотехнологічний стерильний розлив дозволяють винзаводу "Фріззант" проводити обробку виноматеріалів без втрати їх природних властивостей і якості, максимально зберігаючи життя вину, його первісний букет та аромат.

Все це дозволяє нам виробляти "живе" вино, яке в кожній своїй краплині зберігає цілющу силу землі, енергію сонця та тепло людських рук і сердець.

Відмінна якість продукції підтверджується тим, що вина нашого підприємства отримали високу оцінку спеціалістів-виноробів, завоювавши золоті, срібні і бронзові медалі на міжнародних виставках і дегустаційних конкурсах в Україні, в Росії та Білорусії. У 2004 році вина, виробництва ЗАТ "Фріззант", визнані "Кращим вітчизняним товаром".

Адреса заводу: с. Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київської обл., 08125
Тел. (04498) 3-34-46.
Код компании: 16612