Фермерське господарство "Владам", вул. Автомобільна, 1, м. Миколаїв, 54007, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Фермерське господарство "Владам"

Адреса: вул. Автомобільна, 1, м. Миколаїв, 54007, Україна
Телефон:+38(0512) 56-20-33, 56-21-56
Факс: +38(0512) 56-20-33, 56-21-55
Вебсайт: www.vladam.com.ua
Мапа завантажується...


Господар - Мельник Адам Мефодійович

Директор - Сенюк Сергій Миколайович

Сфера діяльності:
- вирощування, зберігання і постачання овочів цілий рік: капуста, буряк, морква, цибуля, томати.
- виробництво консервованої продукції: огірки мариновані і по-домашньому, томати мариновані і по-домашньому, асорті овочеві. - виробництво соків овочевих: сік томатний, морквяні, гарбузові.
Завдяки якісним насінням, завзятій праці й милості Господа фермерське господарство «Владам» на сьогоднішній день стало одним з найбільших господарств, що забезпечує свіжими овочами жителів багатьох областей України протягом усього року. Овочі вирощуються на виробничих полях, розташованих на сонячному півдні України, з використанням краплинного зрошення, по новітніх технологіях оброблення овочевих культур.
Для забезпечення протягом цілого року безперебійної поставки свіжих овочів на ринок України, у складі фермерського господарства «Владам» є велике овочесховище. Там створюються всі умови для збереження харчової й товарної цінності свіжих овочів до нового врожаю.
Доставка продукції здійснюється власним автотранспортом.
Для зручності покупців овочі розфасовують у сітки.
Овочі відрізняються чудовими смаковими й товарними якостями, сертифіковані, добре переносять транспортування. Придатні для свіжого вживання й для переробки.
Консервний завод «Владам» був пущений у лад улітку 2003 року. Працює він на власній сировинній базі, переробляючи овочі, вирощені на полях фермерського господарства «Владам» і випускаючи натуральну продукцію без консервантів. Імпортне устаткування, новітні пакувальні машини дають можливість пропонувати споживчому ринку натуральні соки й овочеві консерви високої якості.
Продукція ТМ «Владам» для збереження найбільшої біологічної цінності розфасовується в склобанку типу ІІІ « Твіст-Офф» і традиційну I СКО.
Код компании: 15464