Український центр оптимальних рішень в інформатиці і зв'язку (УЦОРІЗ), б-р Шевченка 10, офіс 12, м. Київ, 01004, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Український центр оптимальних рішень в інформатиці і зв'язку (УЦОРІЗ)

Адреса:б-р Шевченка 10, офіс 12, м. Київ, 01004, Україна
Телефон:
Факс:
Вебсайт:


Директор - Коляда Сергій Володимирович

Український центр оптимальних рішень в інформатиці і зв’язку (УЦОРІЗ) спеціалізується на системній інтеграції в галузі ділових телекомунікацій, доступу до мереж зв’язку, наданні послуг Інтернет-телефонії бізнес-якості. Компанія УЦОРІЗ надає українським замовникам повні рішення з побудови і обслуговування відомчих систем зв’язку, починаючи з передпроектних досліджень до гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Перелік престижних українських замовників компанії УЦОРІЗ містить провідні державні організації, банки, комерційні підприємства, готелі, учбові заклади.

Український центр оптимальних рішень в інформатиці і зв’язку є авторизованим дистриб’ютором компанії ECI Telecom (Ізраїль) на території України. ECI Telecom є світовим лідером в розробці та виробництві засобів телекомунікацій, у тому числі обладнання відомчих мереж зв’язку на базі платформи CORAL.

Для виконання високоякісних проектів на українському ринку компанія УЦОРІЗ шукає партнерів серед виробників і постачальників новітніх технологій, обладнання та послуг.
Код компании: 1437