Акціонерне товариство "Укррентген", вул. Анрі Барбюса, 6, м. Харків, 61022, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Акціонерне товариство "Укррентген"

Адреса: вул. Анрі Барбюса, 6, м. Харків, 61022, Україна
Телефон:+38(057) 705-15-76
Факс: +38(057) 7177680
Вебсайт: www.ukrrentgen.kharkiv.com
Мапа завантажується...

E-mail: ukrrentgen@vlink.kharkov.ua

Директор - Бабенко Ігор Миколайович

АТ "Укррентген" є провідним виробником рентгенофлуоресцентних спектрометрів (аналізаторів матеріалів) в Україні.
Продукція АТ "Укррентген" (спектрометри "СПРУТ") атестована Держстандартом в Україні як засіб вимірювання та внесена в Державний реєстр продукції, яка випускається в Україні (№ У703-96, № У2694-08).

В цей час випускаються апаратно-аналітичні комплекси на базі спектрометрів "СПРУТ" різних модифікацій, які дозволяють визначати хімічні елементи від Na (№ 11) до U (№ 92) таблиці Мєндєлєєва, а також C (№ 6) та O (№ 8).

В комплект поставки входять:
- блоки спектрометра;
- блоки керування та реєстрації;
- комп'ютер, принтер;
- базовий комплекс програмного забезпечення;
- газова система;
- форвакумний пост;
- пуско-налагоджувальні роботи на місці покупця;
- навчання персоналу покупця на нашому підпрємстві;
- свідоцтво про метрологічну атестацію;
- гарантійне обслуговування.

Базовий комплект програмного забезпечення передбачає проведення аналізу по калібровкам з використанням державних стандартних зразків (ДСЗ), як це передбачено в ГОСТах.

Додатково, по узгодженню сторін, постачається методика виконання особливо точних вимірюваннь, методика визначення мікродомішок, методика "Порошкова проба", методика автоматизованого визначення кількістного та якісного складу невідомого зразка, яка дозволяє проводити аналізи без використання ГСО, та інші.

На основі комплексів "СПРУТ" акредитовані декілька лабораторій. Комплекси "СПРУТ" працюють на різних підприємствах України, в тому числі: ВАТ "Донецький металургійний завод", ВАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", ВАТ "Маріупольський завод важкого машинобудування", ВАТ "Запорізьський механічний завод", ВАТ "Донецько-Курахівський машинобудівний завод", Донецький державний науково-дослідний і проектний інститут кольорових металлів, Лутугінський державний науково-виробничий валковий комбінат, ДП "Іршанський державний гірничо-збагачувальний комбінат", ЗАТ "Глуховецький каоліновий ГОК", ЗАТ "Глуховецький каоліновий завод", ВАТ "Південний ГОК", ВАТ "Північний ГОК", ВАТ "Пантелеймонівський вогневитривкий завод", ВАТ "Кіровоградьске рудоуправління", ВАТ "Павлоградвугілля", ВАТ "Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат", та інших.

У випадку Вашої зацікавленості просимо надіслати на нашу адресу технічне завдання, в якому повинні бути зазначені групи матеріалів, які повинні аналізуватися, елементи що повинні визначатися, діапазони концентрацій і т.і. для уточнення комплектації та вартості комплексу.

Код компании: 15058