Відкрите акціонерне товариство "Меридіан" ім. С.П.Корольова, б-р Івана Лепсе, 8, м. Київ, 03124, Україна - каталог підприємств України Yellow.com.ua
'yellow.com.ua - каталог предприятий Украины


Відкрите акціонерне товариство "Меридіан" ім. С.П.Корольова

Адреса:б-р Івана Лепсе, 8, м. Київ, 03124, Україна
Телефон:+38(044) 408-35-72, 408-59-11, 454-11-06
Факс:
Вебсайт:http://www.merydian.kiev.ua


Голова Правління - Проценко В'ячеслав Олександрович

Наше підприємство було засноване у 1953 році.

На сьогоднішній день - ВАТ "Меридіан" ім. С.П.Корольова - сучасне багатопрофільне підприємство, що має матеріально-технічну базу для розробки та виробництва засобів вимірювання, медичної техніки, товарів народного споживання, твердосплавного інструменту.

Підприємство постійно поновлює серійну продукцію, здійснює модернізацію виробів згідно вимогам часу, впроваджує нові технології.

Наша мета - висока конкурентоспроможність і інтеграція на сучасному ринку, співробітництво та надійне партнерство у договірних і довгострокових програмах.

Ми вітаємо усіх наших потенційних партнерів і запрошуємо до взаємного співробітництва.

ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова має замкнений цикл виготовлення складної радіовимірювальної апаратури, дозиметричних та радіометричних приладів, систем управління та побутової техніки, починаючи від придбання матеріалів, комплектуючих виробів, виготовлення заготовок, деталей, вузлів, нанесення гальванічних покриттів, фарбування та покриття порошком, складання виробів. Для виконання цих робіт є в наявності більше, як 2,8 тис. одиниць різноманітного обладнання для механічної обробки металів, пластмас, деревини та інших матеріалів. Близько 25% діючого обладнання складає обладнання відомих у світі фірм: "Agie", "Mauser", "Baltek", "Mizu @ Seike", "Micromate", "Shcering", "Burkle" та інших.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА
- це складання радіовимірювальної апаратури (аналізатори спектру, прилади вимірювання часу, синтезатори і генератори частоти, апаратура спеціального призначення), медичної апаратури діагностичного і терапевтичного призначення, радіоприймачів, стерео підсилювачів, інструменту, в тому числі твердосплавного. Виготовляються і постачаються на європейський ринок деталі та механічні вузли для багатьох німецьких фірм.
Загальна площа виробництва - 46209 кв.м.
На території підприємства є власна свердловина води потужністю 180 куб.м/год, котельня до 30 Гкал/год, дільниця зв'язку та очисні споруди пром-стоків.
До території підприємства прилягають ліцензійні склади.

ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР займає площу 1540 кв.м, має робочі місця, оснащені сучасними засобами і системами проектування виробів і оснащення (САПР SolidWorks; "Autocad"; "Р-CAD").
Колектив інженерного центра розробляє нові вироби, проводить технологічну підготовку виробництва, впроваджує нову техніку у виробництво.

МЕХАНІЧНА ВИРОБНИЦТВО розташоване в декількох цехах і займає площу 3100 кв.м; має парк токарних автоматів з числовим програмним управлінням, універсально-токарних і токарно-револьверних верстатів, координатно-розточувальних, фрезерних, свердлувальних, різьбонарізних та різьбонакатних, плоскошліфувальних, круглошліфувальних, безцентрово-шліфувальних верстатів.
На верстатах токарної групи можливо обробляти різноманітні деталі складної форми із пруткового матеріалу та штучних заготовок з точністю по 9 квалітету, найбільший діаметр обробки 250 мм.
На фрезерних верстатах виконується робота по 11-12 квалітету; верстати з ЧПУ дозволяють обробляти деталі складної форми.
На плоскошліфувальних, круглошліфувальних верстатах виконується обробка поверхні деталей з точністю до 6 квалітету.

ВИРОБНИЦТВО ДЕТАЛЕЙ З ПЛАСТМАС займає площу 1980 кв.м де розміщено парк термопластавтоматів, гідропреса для виготовлення деталей із термореактивних матеріалів та гуми.
Найбільша маса відливки із пластмас - 0,97 кг. Потужність виробництва - 40 т/місяць.

КАРКАСНО-ШТАМПУВАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО займає площу - 4280 кв.м. На цих площах розміщене штампувальне обладнання з номінальним зусиллям пресів від 2,5 т.ч.. до 350 т.ч.. та парк штампувальних автоматів з зусиллям від 10 т.ч.. до 25 т.с.
Преси револьверні діропробивні з програмним управлінням пробивають отвори до 90 мм.
Максимальний розмір заготовки 1200х1000 мм, точність ±0,2 мм.
Штамповані деталі виготовляються із матеріалу товщиною від 0,1 мм до 6 мм.
Можливо виготовляти деталі, каркаси та вузли великого габариту до L=2500 мм; В=1000 мм, проводити контактне точкове зварювання та зварювання алюмінію, пермалою, титану, нержавіючих сталей, латуні та ін. в захисних газах (CO2, аргон).
Виконується термообробка.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО займає площу - 8800 кв.м.
На площах розміщене технологічне обладнання для виготовлення спеціальної оснастки: штампів, прес-форм, лит-форм, ріжучого інструменту, пристосувань, кондукторів, вимірювального інструменту.
На координатношліфувальних верстатах виконується чистова обробка високоточних деталей штампів, прес-форм та інших пристосувань.
На різьбошліфувальних верстатах обробляються різьбові поверхні деталей по 4 - 6 квалітету до М100.
На круглошліфувальних, внутрішньошліфувальних верстатах виконується обробка поверхні деталей з точністю до 0,002 мм. При габаритах діаметр=100 мм, L=1000 мм точність по 9 квалітету.
На плоскошліфувальних, профільношліфувальних, оптико-шліфувальних верстатах обробляються деталі по 6 квалітету, а на оптикошліфувальних верстатах проводиться обробка точних і складних форм профілю деталей.
На електроіскрових верстатах виконується обробка складних форм деталей по 6-7 квалітету.
В інструментальному виробництві є ковальська дільниця, де розташовані ковальські преси та прес для гарячої штамповки, є 2 машини для литва під тиском деталей із кольорових металів; створене виробництво по виготовленню металокерамічних твердосплавних виробів (пластин для ріжучого інструменту, штампів, цільнотвердосплавні свердла для виготовлення друкованих плат та спеціальних фрез).
Існують різноманітні методи зміцнення сталевого інструменту: електроіскровий, лазерний, ультразвуковий, іоноплазменний; хіміко-термічний та ін.

ГАЛЬВАНО-ХІМІЧНЕ І ЛАКОФАРБОВЕ ВИРОБНИЦТВО займає площу 10236 кв.м. Види покриття деталей: цинкування, хромування, нікелювання, покриття сплавом Sn-Bi, анодирування алюмінієвих сплавів, оксидування сталей. Порошкові емалі: МЛ12; ПФ; покриттям KTL відповідно європейських стандартів (RAL). Покриття, що імітують алюміній і бронзу.
Нанесення написів методом трафаретного друку на металеві та неметалеві поверхні всіх кольорів.
В гальванічному виробництві діє Центр утилізації по вилученню дорогоцінних металів з відходів виробництва та застарілого обладнання.
Центр утилізації має ліцензію Мінфіну №3307.
Виконує роботи по покриттю тонкошаровим блискучим золотом, матовим технічним золотом. Покриття сріблом крупногабаритних деталей і контактів для радіоелектронних вузлів і енерготехнічних установок. Сріблення з оксидуванням під "ретро".

СКЛАДАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО займає площу 8568 кв.м.
На виробничих площах розміщено: технічне обладнання по забезпеченню складання виробів, пайки хвилею, монтажні конвеєри, обладнання по підготовці та формовці радіоелементів.
Виконується виготовлення деталей та вузлів моткових виробів, котушок індуктивності та дроселів і трансформаторів різних типів дротом діаметром від 0,02 мм до 2 мм.
Цех виготовляє складну електронну техніку універсального та спеціального призначення, а також побутову техніку:
- генератори сигналів в діапазоні від 10 КГц до 17,8 ГГц;
- синтезатори частоти в діапазоні від 0,01 МГц до 8,15 ГГц;
- аналізатори спектра в діапазоні від 10Гц до 39,6 ГГц;
- частотоміри в діапазоні від 0,005 Гц до 37,5ГГц;
- вимірювачі нелінійних спотворень в діапазоні від 20Гц до 200 КГц;
- радіоприймачі "Меридіан";
- підсилювач Hi-Fi "Одисей 100У - 021С";
- електролічильники побутової енергії;
- блоки живлення.

Випробування виробів проводять в спеціальних лабораторіях.
Для випробувань приладів збудована потужна випробувальна станція, сертифікована в системі Укр.СЕПРО, яка дозволяє проводити радіометричні, електричні, радійні, механічні випробування та випробування на дію зовнішніх механічних та кліматичних впливів.

Відправка продукції виконується залізницею, колії якої підведені на територію підприємства або автотранспортом.

Автопарк підприємства складає біля 60 одиниць транспорту різної потужності, від електрокари і автонавантажника до самоскидів марки "Tatra", МАЗ 54323 та автокрану підйомністю до 25 тонн.
Код компании: 1409